Kovový nastavitelný balkonový držák

č. Kat. 34B

36.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin
a zásilku zašleme do 06.03.2020
info

Objednávková linka

info
Vybrat  Barva:
BronzBarva BronzBronz Bronz
TerakotaBarva TerakotaTerakota Terakota
BíláBarva BíláBílá Bílá
ČernáBarva ČernáČerná Černá
AntracitBarva AntracitAntracit Antracit
Výška:
15,0 cm

Šířka: 21,0 cm

Hloubka: 2,0 cm

Celková hmotnost: 0,2 kg

Výrobní materiál: kov, plast


výrobce: Kapelanczyk
Balkon hraje reprezentativní roli zvenku každého bytu, který se nachází v bloku. Co můžeme udělat, abychom dodali více stylu a kouzla do tohoto malého prostoru? Nastavitelné balkonové držáky jsou skvělým způsobem, který umožňuje zavěšení květináčů s květinami na zábradlí. Krásné a barevné rostliny přidají zabarvení a zcela změní vzhled tohoto malého, ale důležitého prostoru. Budou dokonale vypadat venku i uvnitř a zavedou útulnou a relaxační atmosféru na balkoně. Držák umožňuje nastavení, díky kterému je výrobek univerzální a lze ho snadno přizpůsobit jakémukoli typu zábradlí. Hák je z plechu a je dodatečně vyztužený speciálním mandlováním, které zaručuje odolnost a spolehlivost. Na jeho zhotovení jsou použity nejkvalitnější materiály, které stabilně podporují hmotnost květináčů.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více