Stojan

Katalogové číslo: 515

1024.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes,
a zásilku zašleme do pondělí (08.06.2020)
info

608 184 861

9.00 - 15.00

Zvolit sérii:  

Stojan
Stojan
Stojan

Výběr parametrů


Barva:

Černá Barva Černá Černá Černá
Bílá Barva Bílá Bílá Bílá

Interiérové dekorace / Multifunkční stánky - Stojan

Hledáte elegantní, nadčasové předměty pro Váš domov? Společnost Kapelańczyk má celou řadu těchto doplňků do jakékoli místnosti. Černý, elegantní stojan s univerzálním využitím najde místo v každém interiéru, vyzdobený v moderním, minimalistickém nebo i mírně tradičním stylu.

Malý šikmý stojan

Černý, univerzální stojan se šikmýma nohama, vysoký 83 cm, je k dispozici v elegantním černém pololesklém stavu. Elegantní vzhled a nadčasová barva znamenají, že stojan má širokou škálu aplikací - lze jej použít jako exkluzivní květináč nebo jako stojan na drobnosti pro každodenní použití.

Základem je univerzalita

Černý, necelý metr velký stojan v univerzální barvě značky Kapelańczyk je nejen odpovědí na hledání elegantního a funkčního bytového prvku.  Bude skvělým doplněkem do kosmetických salonů, kaváren, restaurací a kanceláří. Důležité je, že Vám umožní vystavit Vaše oblíbené položky. Výroba z kovu zaručuje trvanlivost výrobků a jemný design působí dojmem lehkosti. Doporučujeme Vám, abyste se seznámili s úplným sortimentem obchodu Versanis. Každý si jistě vybere i z dalších produktů a vytvoří tak ucelenou a originální kompozici

Prohlédněte si také tuto kategorii:


516


 

498


 

517


 

485


 

486


 

519


 

514


 

Newsletter