Šikmý stojan 83 – malý

č. Kat. 515

1024.00 CZK

s DPH

výrobce: Kapelańczyk
  Zboží je dostupné
Objednejte dnes,
a zásilku zašleme do pondělí (30.09.2019)
info
Zvolit sérii:  
Vybrat  Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Výška:
83,0 cm

Šířka: 22,0 cm

Hloubka: 22,0 cm

Celková hmotnost: 1,5 kg

Výrobní materiál: kov

Univerzální stojan s kovovou deskou se šikmým designem. Stojan poskytuje vynikající expozici květin nebo jiných předmětů. Použití produktu je velmi univerzální!

Hledáte elegantní, nadčasové předměty pro Váš domov? Společnost Kapelańczyk má celou řadu těchto doplňků do jakékoli místnosti. Černý, elegantní stojan s univerzálním využitím najde místo v každém interiéru, vyzdobený v moderním, minimalistickém nebo i mírně tradičním stylu.


Malý šikmý stojan
Černý, univerzální stojan se šikmýma nohama, vysoký 83 cm, je k dispozici v elegantním černém pololesklém stavu. Elegantní vzhled a nadčasová barva znamenají, že stojan má širokou škálu aplikací - lze jej použít jako exkluzivní květináč nebo jako stojan na drobnosti pro každodenní použití.


Základem je univerzalita
Černý, necelý metr velký stojan v univerzální barvě značky Kapelańczyk je nejen odpovědí na hledání elegantního a funkčního bytového prvku.  Bude skvělým doplněkem do kosmetických salonů, kaváren, restaurací a kanceláří. Důležité je, že Vám umožní vystavit Vaše oblíbené položky. Výroba z kovu zaručuje trvanlivost výrobků a jemný design působí dojmem lehkosti. Doporučujeme Vám, abyste se seznámili s úplným sortimentem obchodu Versanis. Každý si jistě vybere i z dalších produktů a vytvoří tak ucelenou a originální kompozici.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více