Myslivecký gril 50 - komplexní sada

č. Kat. 395

2080.00 CZK

s DPH

výrobce: Kapelańczyk
  Zboží je dostupné
Objednejte dnes,
a zásilku zašleme do pondělí (30.09.2019)
info
Zvolit sérii:  
 Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
Výška:
150,0 cm

Šířka: 65,0 cm

Hloubka: 65,0 cm

Celková hmotnost: 16,7 kg

Výrobní materiál: kov

Představený produkt je i funkčním grilem, který Vám umožní pečení výborných jídel, stejně jako jedinečným dekorativním prvkem každého venkovního prostoru. Skládá se ze tří částí: ohniště, roštu a stativu (na třech nožkách). Celek je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které zaručují především bezpečnost. Tři pevné nohy zajišťují stabilitu a trvanlivost. Sada také obsahuje řetězy určené pro zavěšení roštu a umožňující plynulé nastavení výšky. Ohniště je odolné vůči teplotě díky speciálnímu nátěru na povrchu. Jeho základ tvoří pečlivě dokončený stativ. Rošt, střed celého grilu, na kterém se pečou mimo jiné klobásy a maso, je chromovaný. Výrobek je zárukou vynikajících a chutných jídel. Kromě toho vypadá velmi působivě a bude skvělou dekorací každé zahrady nebo dvoru. Myslivecký gril ztělesňuje funkčnost a estetiku v jednom.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Ohniště grilu LX

Ohniště grilu LX

1843.00 CZK

Gril LX

Gril LX

3054.00 CZK

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více