Doporučené produkty:

Dřevěné konferenční stolky

Dřevěné stoly - móda tohoto půvabného kusu nábytku se konečně vrací do módy! Po léta vytlačovaný skleněnými nebo plastovými stolky se nyní stává žádaným prvkem designu obývacího pokoje. Jaké jsou vlastnosti konferenčních stolků? Jaký tvar byste si měli vybrat? Podívejte se na našeho průvodce!

Seřadit:

Zobrazit:

492


Jste příznivci skandinávské jednoduchosti nebo prostě jen...

Konferenční stolek do obývacího pokoje. Příslušenství

1167.00 CZK

491


Malý funkční stolek je dokonalým doplňkem nábytku v...

Konferenční stolek mini

1293.00 CZK

488


Nespornou hodnotou vynikajícího designu je jeho všestrannost a...

Konferenční stolek Loft s kovovou podnoží

3638.00 CZK

481


Při plánování vybavení obývacího pokoje je...

Dubový konferenční stolek. Podkrovní stolek s policí

5962.00 CZK

482


Čím se stůl navržený s ohledem na obývací pokoj nebo...

Konferenční stolek s dřevěnou deskou

4996.00 CZK

483


Myslím, že dost žen uzná, že by doma mělo být místo, kde...

Stůl s dřevěnou deskou. Podpěrná police

2598.00 CZK

473


Moderní stůl se silnou dřevěnou deskou na pevné kovové konstrukci...

Konferenční stolek - rozšíření

2555.00 CZK

472


Malý stolek s naolejovanou dřevěnou deskou je kus nábytku, který...

Funkční stůl - doplněk nábytku

2293.00 CZK

471


Dodejte svému bytu moderní nádech a proměňte ho v loft...

Dubový konferenční stolek

7851.00 CZK

500


Zařizování obývacího pokoje v mnoha případech...

Konferenční stolek se dvěma policemi

6539.00 CZK

501


Při vybavení obývacího pokoje není jednoduché...

Konferenční stolek. Obdélníková lavice do obývacího pokoje

4200.00 CZK

503


Malý kulatý stolek je řešení, které se...

Stylový konferenční stolek z masivního dřeva

4743.00 CZK

502


Stále častěji jsme ochotni hledat řešení, která se...

Kulatý konferenční stolek z masivního dřeva

5609.00 CZK


Dřevěné konferenční stolky jsou již léta velmi oblíbené. Nezabírají mnoho místa, ale jsou velmi užitečné, zejména pokud rádi trávíte volný čas na pohovce se šálkem dobré kávy nebo čaje. Jejich praktičnost ocení zejména majitelé malých obývacích pokojů, kterým záleží na pohodlí a funkčnosti. Dřevo zateplí každou místnost a jeho odolnost zajistí, že tento kus nábytku s vámi bude po dlouhá léta. Dřevěné konferenční stolky se vyrábějí v mnoha tvarech a barvách, proto vám vysvětlíme, na co se při výběru konferenčního stolku zaměřit a v jakých interiérových stylech budou vypadat nejlépe.

Jaký tvar dřevěného konferenčního stolku byste si měli vybrat?

Dřevěné konferenční stolky se vyrábějí v mnoha různých tvarech. Mnoho z nich má kulaté desky, ale nejoblíbenější volbou jsou obdélníkové dřevěné stolky. Jsou rozhodně praktičtější, protože je lze přisunout k jakémukoli kusu nábytku nebo ke stěně, ke které budou těsně přiléhat. Mnoho lidí se domnívá, že obdélníkové tvary desek stolů jsou nejen skladnější, ale také praktičtější, protože můžete mnohem lépe využít jejich plochu. Příznivci klasických kulatých stolků zase tvrdí, že jsou přátelštější ke členům domácnosti, zejména těm nejmladším, protože nemají ostré rohy, do kterých by se dalo bolestivě narazit. Kulatá deska také znamená návrat k tradičním malým stolkům, které si mnozí z nás pamatují z domácností našich babiček. V malých místnostech jistě lépe poslouží obdélníkové desky a podnože, které lze zasunout do rohu místnosti, kde nebudou zabírat cenné místo.

V jakých stylech se hodí dřevěný konferenční stolek?

Dřevěné konferenční stolky budou ideálním doplňkem v interiérech, které vycházejí z barevnosti přírody. Světlé dřevěné desky budou nejlépe vypadat v hamptonském stylu i v moderním stylu. Opticky zateplí interiér, aniž by mu dominovaly nebo byly příliš nápadné. Tmavé dřevo naopak zapadne do loftového nebo industriálního stylu, ke kterému se velmi dobře hodí i kovové konstrukční prvky, jako jsou nohy stolu. Tmavší stoly jsou skvělou volbou, pokud je váš domov zařízen v rustikálním stylu. V tomto případě je dominantní barvou bílá právě v kombinaci s tmavě hnědou, která však nespadá do nejhlubších odstínů. Nejsvětlejší dřevěné desky stolů se doporučují do interiérů udržovaných ve skandinávském duchu, kterému dominuje bílá, světlé odstíny béžové, šedé a tlumená zelená. Dřevěný stůl může snadno doplnit eklektický dekor, v němž se kombinují zdánlivě neslučitelné prvky a vytvářejí jakýsi zmatek se zmatkem. Tento styl dokáže přizpůsobit svým potřebám doslova jakýkoli kus nábytku a doplňků. Dřevěné stoly v kulatých barvách dokonale zapadají do retro stylu, kterému dominují klasické tvary a kombinace syntetických a přírodních materiálů, jako je dřevo.

Výhody dřevěných konferenčních stolků

Co přivedlo dřevěné konferenční stolky opět do módy? Desky z jiných oblíbených materiálů, tj. ze skla nebo plastu, nejsou tak odolné proti opotřebení. Plast se deformuje, je náchylný k poškrábání a dalšímu mechanickému poškození. Jejich výhodou i nevýhodou je nízká hmotnost. Lze je snadno přemisťovat, ale negativně to ovlivňuje jejich stabilitu. Skleněné desky jsou velmi elegantní, ale hrozí jejich rozbití, pokud jsou vyrobeny z příliš tenké vrstvy tohoto materiálu. Dřevěné konferenční stolky jsou zdaleka nejodolnější na trhu - jak proti poškrábání, tak proti odštípnutí hran. Jak víte, tyto kusy nábytku se obvykle používají k odkládání nádobí, takže deska by měla být dostatečně odolná, aby nemusela být chráněna dalším krytem nebo podložkami. S přibývajícími lety neztratí svou barvu a pevná kovová konstrukce vám bude sloužit mnoho let. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, takže výběrem dřevěných stolů zároveň pečujete o přírodu.  

Dřevěné stoly jsou skutečným hitem, pokud nepotřebujete velký a vysoký stůl, ale jen místo, kam si můžete odložit šálek s nápojem nebo talíř s občerstvením. Jsou nízké, praktické a nezbytné, nezabírají mnoho místa a mohou působit i jako další dekorace. V obchodě Versanis.pl nabízíme více než tucet modelů tohoto módního kusu nábytku - každý z nich byl vytvořen s ohledem na univerzální, nadčasový vzhled, který bude vyhovovat co nejvíce stylům interiéru. Vítejte!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky