Doporučené produkty:

Dřevěné konferenční stolky

Dřevěné stoly - móda tohoto půvabného kusu nábytku se konečně vrací do módy! Po léta vytlačovaný skleněnými nebo plastovými stolky se nyní stává žádaným prvkem designu obývacího pokoje. Jaké jsou vlastnosti konferenčních stolků? Jaký tvar byste si měli vybrat? Podívejte se na našeho průvodce!

Seřadit:

Zobrazit:

492


Jste příznivci skandinávské jednoduchosti nebo prostě jen...

Malý stůl do obývacího pokoje -opatřen přírodní dýhou

1947.00 CZK

491


Tento moderní stolek vypadá přirozeně a stylově současně a to...

Malý stůl do obývacího pokoje - opatřen přírodní dýhou

2114.00 CZK

488


Nepochybnou výhodou vynikajícího designu je jeho...

čtvercový stůl do obývacího pokoje

4598.00 CZK

481


Při plánování zařízení obývacího...

Stolek Loft s policí - přírodní dub

6742.00 CZK

482


Jakými funkčními návrhy může vyniknout stůl určený pro...

Stůl s dřevěnou dubovou deskou

5673.00 CZK

483


Jakými funkčními návrhy může vyniknout stůl určený pro...

Stolek Loft mini s dřevěnou deskou

3776.00 CZK

473


Stůl ve stylu moderního loftu. Moderní malý stůl s tlustou...

Stolek malý Functional s dřevěnou deskou

3721.00 CZK

472


Stůl ve stylu moderního loftu. Moderní malý stůl s tlustou...

Stolek malý Functional s dřevěnou deskou

3392.00 CZK

471


Stůl ve stylu moderního loftu. Produkt se hodí k mnoha...

Kovový stůl s dřevěnou deskou Loft

8834.00 CZK

500


Stolek v industriálním stylu loft do obývacího pokoje...

Praktický stolek se dvěma poličkami

7381.00 CZK

501


Při vybavení obývacího pokoje není jednoduché...

Obdélníkový stolek pro obývací pokoj z dřevěné dýhy

4790.00 CZK

503


Malý kulatý stolek je řešení, které se...

Stylový stolek z masivního dřeva

5392.00 CZK

502


Kulatý stolek loft od výrobce Kapelańczyk má mnoho výhod,...

Estetický kulatý stolek loft

6351.00 CZK


Dřevěné konferenční stolky jsou již léta velmi oblíbené. Nezabírají mnoho místa, ale jsou velmi užitečné, zejména pokud rádi trávíte volný čas na pohovce se šálkem dobré kávy nebo čaje. Jejich praktičnost ocení zejména majitelé malých obývacích pokojů, kterým záleží na pohodlí a funkčnosti. Dřevo zateplí každou místnost a jeho odolnost zajistí, že tento kus nábytku s vámi bude po dlouhá léta. Dřevěné konferenční stolky se vyrábějí v mnoha tvarech a barvách, proto vám vysvětlíme, na co se při výběru konferenčního stolku zaměřit a v jakých interiérových stylech budou vypadat nejlépe.

Jaký tvar dřevěného konferenčního stolku byste si měli vybrat?

Dřevěné konferenční stolky se vyrábějí v mnoha různých tvarech. Mnoho z nich má kulaté desky, ale nejoblíbenější volbou jsou obdélníkové dřevěné stolky. Jsou rozhodně praktičtější, protože je lze přisunout k jakémukoli kusu nábytku nebo ke stěně, ke které budou těsně přiléhat. Mnoho lidí se domnívá, že obdélníkové tvary desek stolů jsou nejen skladnější, ale také praktičtější, protože můžete mnohem lépe využít jejich plochu. Příznivci klasických kulatých stolků zase tvrdí, že jsou přátelštější ke členům domácnosti, zejména těm nejmladším, protože nemají ostré rohy, do kterých by se dalo bolestivě narazit. Kulatá deska také znamená návrat k tradičním malým stolkům, které si mnozí z nás pamatují z domácností našich babiček. V malých místnostech jistě lépe poslouží obdélníkové desky a podnože, které lze zasunout do rohu místnosti, kde nebudou zabírat cenné místo.

V jakých stylech se hodí dřevěný konferenční stolek?

Dřevěné konferenční stolky budou ideálním doplňkem v interiérech, které vycházejí z barevnosti přírody. Světlé dřevěné desky budou nejlépe vypadat v hamptonském stylu i v moderním stylu. Opticky zateplí interiér, aniž by mu dominovaly nebo byly příliš nápadné. Tmavé dřevo naopak zapadne do loftového nebo industriálního stylu, ke kterému se velmi dobře hodí i kovové konstrukční prvky, jako jsou nohy stolu. Tmavší stoly jsou skvělou volbou, pokud je váš domov zařízen v rustikálním stylu. V tomto případě je dominantní barvou bílá právě v kombinaci s tmavě hnědou, která však nespadá do nejhlubších odstínů. Nejsvětlejší dřevěné desky stolů se doporučují do interiérů udržovaných ve skandinávském duchu, kterému dominuje bílá, světlé odstíny béžové, šedé a tlumená zelená. Dřevěný stůl může snadno doplnit eklektický dekor, v němž se kombinují zdánlivě neslučitelné prvky a vytvářejí jakýsi zmatek se zmatkem. Tento styl dokáže přizpůsobit svým potřebám doslova jakýkoli kus nábytku a doplňků. Dřevěné stoly v kulatých barvách dokonale zapadají do retro stylu, kterému dominují klasické tvary a kombinace syntetických a přírodních materiálů, jako je dřevo.

Výhody dřevěných konferenčních stolků

Co přivedlo dřevěné konferenční stolky opět do módy? Desky z jiných oblíbených materiálů, tj. ze skla nebo plastu, nejsou tak odolné proti opotřebení. Plast se deformuje, je náchylný k poškrábání a dalšímu mechanickému poškození. Jejich výhodou i nevýhodou je nízká hmotnost. Lze je snadno přemisťovat, ale negativně to ovlivňuje jejich stabilitu. Skleněné desky jsou velmi elegantní, ale hrozí jejich rozbití, pokud jsou vyrobeny z příliš tenké vrstvy tohoto materiálu. Dřevěné konferenční stolky jsou zdaleka nejodolnější na trhu - jak proti poškrábání, tak proti odštípnutí hran. Jak víte, tyto kusy nábytku se obvykle používají k odkládání nádobí, takže deska by měla být dostatečně odolná, aby nemusela být chráněna dalším krytem nebo podložkami. S přibývajícími lety neztratí svou barvu a pevná kovová konstrukce vám bude sloužit mnoho let. Dřevo je přírodní a ekologický materiál, takže výběrem dřevěných stolů zároveň pečujete o přírodu.  

Dřevěné stoly jsou skutečným hitem, pokud nepotřebujete velký a vysoký stůl, ale jen místo, kam si můžete odložit šálek s nápojem nebo talíř s občerstvením. Jsou nízké, praktické a nezbytné, nezabírají mnoho místa a mohou působit i jako další dekorace. V obchodě Versanis.pl nabízíme více než tucet modelů tohoto módního kusu nábytku - každý z nich byl vytvořen s ohledem na univerzální, nadčasový vzhled, který bude vyhovovat co nejvíce stylům interiéru. Vítejte!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky