Doporučené produkty:

Skleněné konferenční stolky

Konferenční stolek je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v obývacím pokoji domu nebo malého bytu. Vždyť je to ústřední kus nábytku v takzvané relaxační zóně - je to místo, kde odpočíváme v křesle s hrnkem horkého čaje, sledujeme filmy a přijímáme hosty na kávu. Proto v sortimentu našeho internetového obchodu Veranis nesmí chybět elegantní, stylové konferenční stolky ze skla. V této kategorii najdete celou řadu konferenčních stolků ze skla - jak pro moderní, tak pro klasické interiéry.

Seřadit:

Zobrazit:

77


Tento stolek je naším skutečným hitem. Krásný a...

Konferenční stolek se skleněnou deskou

2212.00 CZK

144


Toto výjimečný konferenční stolek bude vhodný všude...

Kovový konferenční stolek se skleněnou deskou

1797.00 CZK


Stůl se skleněnou deskou - proč to stojí za to?

Při nákupu stolu se skleněnou deskou je třeba si uvědomit, že má i své nevýhody. Tou největší je, že na skle jsou poměrně dobře vidět nejrůznější nečistoty a prach. Snadno na nich také zůstávají nevzhledné skvrny a otisky prstů. Na druhou stranu mají skleněné stoly i své výhody. Na rozdíl od dřevěných stolů se snadno udržují. Většinu nečistot lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.
Je také třeba mít na paměti, že moderní skleněné konferenční stolky jsou ohromně "lehce" vypadajícím nábytkem. Nepůsobí ohromujícím dojmem a navíc opticky zvětšují místnost.

Do jakých interiérů se skleněný nábytek hodí?

Zajímá vás, do jakých interiérů se skleněný nábytek hodí? Musíte vědět, že ne v každém obývacím pokoji bude skleněný stůl vypadat dobře. V klasickém obývacím pokoji, kde dominuje dřevěný nábytek, bude jistě působit poněkud karikaturním dojmem. Mnohem lepším řešením by bylo pořídit si skleněný konferenční stolek do obývacího pokoje zařízeného v moderním, minimalistickém nebo glamour stylu. Některé modely - například dřevěné stolky se skleněnou deskou - mohou dobře fungovat i v loftových nebo skandinávských interiérech.

Klasické nebo moderní skleněné konferenční stolky?

V dnešní době je snadné najít jak klasické, tak moderní skleněné konferenční stolky. Ty první se obvykle vyznačují rafinovanější formou - mají zdobené, kovové a pozlacené tvarované nohy a budou se dobře vyjímat například v provensálském obývacím pokoji. Moderní stolky se naproti tomu vyznačují minimalistickou formou. 

Co bych měl zvážit při nákupu skleněného konferenčního stolku?

Na co bych si měl dát pozor při koupi konferenčního stolku ze skla? V první řadě je třeba se ujistit, že sklo je dostatečně silné a odolné vůči mechanickému poškození. Zkontrolujte také, zda se daný kus nábytku skutečně hodí do vašeho obývacího pokoje. Velký stolek nebude v malém obývacím pokoji vypadat příliš dobře, zatímco malý stolek může v prostorné místnosti působit karikaturním dojmem.

Elegantní skleněné stolky v obchodě Versanis

V nabídce našeho internetového obchodu s interiérovým designem Veranis najdete celou řadu elegantních skleněných stolků. Nabízíme jak minimalistické moderní modely, tak zlacené stoly v glamour stylu. Zaručujeme atraktivní ceny, rychlé vyřízení objednávky a odborné poradenství!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky