Doporučené produkty:

Police a regály

V této kategorii představujeme moderní kovové police, které se hodí do každé šatny a předsíně. Mohou být použity k uložení šátků a klobouků, stejně jako bot, a to ve větších i menších interiérech. Jsou malé a elegantní, proto je můžete použít i v úzkých prostorech. Vzhledem k jejich působivému designu nejsou jen užitečné, ale také nádherné.

Seřadit:

Zobrazit:

257


Navzdory tomu, že je to „pouze“ skříňka, zaujme vás svou...

Kovový regál - 5 úrovní

1798.00 CZK

314


Představený výrobek je ideálním dekorativním...

Kovový stojan na boty

1591.00 CZK

499


Pokud hledáte nábytek, který dokonale a harmonicky ladí s...

Police, stůl se dvěma deskami, rozkládací stůl

2543.00 CZK


Funkční a okouzlující – kovové police

Kovaný nábytek v nabídce internetového obchodu Versanis je velmi užitečný při každodenním používání. Vyniká se svým neobvyklým vzhledem nad ostatní druhy nábytku dostupné na trhu. Lehké eklektické návrhy a ohnuté nohy umocňují šarm a harmonicky ladí s klasickým a moderním designem. 

Moderní police, které jsou k dispozici v naší nabídce, se mohou též používat například jako botníky. Jsou decentní a díky tomu se dobře začlení do každého interiéru. Můžete je použít pro ukládání dalších věcí podle Vašich konkrétních osobních potřeb. Jsou velmi prostorné, můžete do nich uložit mnoho párů bot nebo jiných předmětů. K dispozici jsou verze se dvěma, třemi a několika policemi. Tu nejvyšší můžete postavit i do spíže a použít pro skladování potravin.

Takové kované regály jsou perfektní, pokud dáte přednost klasickým formám a elegantní jednoduchosti s vysokou kvalitou materiálu. Výrobky Kapelańczyk představují spojení elegance, funkcionality a přijatelné ceny. Vzhledem k jejich velikosti a široké možnosti použití se často nacházejí v šatnách a chodbách, ale také venku, například na terase nebo na verandě.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky