Doporučené produkty:

Komody

Hledáte skříň, ale myslíte si, že bude  působit příliš dominantně v místnosti, do které ji chcete umístit? V tom případě není nic lepšího než si vybrat komodu, kterou lze popsat jako malou skříň nebo knihovničku s použitelnou deskou a zásuvkami nebo policemi.

Nejčastěji se používají v ložnicích a obývacích pokojích a často jsou skřínkou pod televizi. Tento druh nábytku je velmi oblíbený a to právem, protože je praktický a všestranný v každém ohledu.

Seřadit:

Zobrazit:

496


Kovová konzolová police o výšce 78 cm je praktický...

Konzola - kovová police do předsíně, rozšíření

4886.00 CZK


Komody jsou často umístěny v ložnicích, protože jsou dokonalým kusem nábytku pro ukládání menších oděvů, jako je spodní prádlo, ale i většího ložního prádla. Na chodbách mohou být použity jako skříně pro ukládání obuvi. Velmi často se využívají k přebalování dítěte, protože přebalovací pult lze bezpečně umístit na komodu a zásuvky jsou naplněny doplňky, díky kterým bude veškeré potřebné příslušenství po ruce. Komody také dobře fungují jako nábytek do obývacího pokoje.
Materiály, které používáme k výrobě našeho nábytku, jsou vysoce kvalitní a poskytnou vám mnoho let používání v nezměněné podobě.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky