Doporučené produkty:

Kulaté stoly

Při hledání dokonalého stolu do obývacího pokoje nebo jídelny obvykle bereme v úvahu pouze obdélníkové stoly, které se do návrhu interiéru hodí nejsnáze. Za určitých okolností však stojí za to zvolit originálnější řešení, tj. kulatý stůl. Stylový a elegantní nábytek s kulatými deskami najdete v nabídce našeho internetového obchodu Versanis. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Seřadit:

Zobrazit:

SGN2590


16803.00 CZK

SGN2591


16803.00 CZK


Kulaté stoly - kde budou fungovat?


Kulaté stoly mohou být skvělou volbou jak pro malý obývací pokoj, tak pro jídelnu. Mělo by se však pamatovat na to, že jsou zpravidla o něco menší než obdélníkové modely, takže budou lépe vypadat v menších místnostech. V prostorném obývacím pokoji může malý kulatý stůl vypadat trochu ztraceně.

Kulaté stoly budou díky svým rozměrům dobře fungovat v domech a bytech s menším počtem členů domácnosti. Bude těžké s nimi uspořádat vícečlennou rodinnou hostinu, ale určitě budou stačit na rodinnou večeři s vašimi nejbližšími.

Aranžmá s kulatým stolem


Efektivní a elegantní uspořádání s kulatým stolem zahrnuje klasický i tradiční interiér a také modernější pokoje - minimalistické, skandinávské nebo podkrovní. Nábytek s oválnou deskou vypadá nejlépe v místnostech, kde ostatní kusy nábytku, jako jsou skříně, skříně a skříně, mají také mírně zaoblené hrany. Je také třeba si uvědomit, že kulatý stůl vám umožňuje vytvořit krásné uspořádání při použití lichého počtu židlí. Uspořádání tří židlí u obdélníkového stolu bude vždy asymetrické, zatímco u kulatého stolu je můžete uspořádat symetricky.

Objednejte si kulatý stůl v internetovém obchodě Versanis.
Hledáte kulatý stůl pro váš domov nebo byt? Pak jste na správném místě! V našem internetovém obchodě Versanis najdete různé druhy kulatých stolů s dřevěnou nebo skleněnou deskou. Nabízíme celou řadu modelů v různých velikostech a stylech - nabízíme jak klasické, masivní stoly s dekoracemi, tak i minimalistické modely do skandinávských či moderních interiérů. Zveme vás, abyste se podrobně seznámili s naší nabídkou!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky