Doporučené produkty:

Nástenný šatník

V internetovém obchodě Versanis naleznete praktické systémy na skladování oděvů v podobě nástěnného věšáku do šatny nebo chodby. Některé z našich modelů mají jednoduché geometrické tvary a jiné jsou bohatě zdobené. Mohou se stát hlavní ozdobou, nebo naopak pěkným doplňkem interiéru. Jednoduše si vyberte šatník vyhovující Vašim specifickým potřebám.

Seřadit:

Zobrazit:

313


Vsadíte-li na značku Kapelańczyk, může každý zákazník...

Úzký kovový nástěnný držák

1819.00 CZK

294


Nabídka značky Kapelańczyk zahrnuje jednoduchý věšák....

Nástěnný věšák na oblečení

2830.00 CZK

196


Vsaďte nyní na neobvykle krásnou skříň zavěšenou na stěně,...

Nástěnný věšák na oblečení

2483.00 CZK

419


Tato garderoba je nádherným kovaným výrobkem, který...

Kovový toaletní stolek. Nástěnný věšák s listy

2562.00 CZK

44


Pokud hledáte funkční doplňky pro svůj domov za výhodné...

Kovový nástěnný držák

1761.00 CZK

477


Překvapivě praktický věšák s policí Loft 70 je...

Nástěnný věšák - půdní skříň 70

3230.00 CZK

478


Věšák s poličkou je kus nábytku, který...

Věšák do předsíně - šatní skříň Loft 90

3721.00 CZK


Působivé nástěnné věšáky

V našem sortimentu máme věšáky z nejkvalitnějších materiálů, vyrobené polským výrobcem. Vypadají velmi působivě a elegantně – prostě jsou ideální pro Vaši předsíň. Zabírají jen velmi málo místa a poskytují oděvům stabilitu. Určitě budete spokojeni s kvalitou a pevností konstrukce.

Najdete zde ručně kované věšáky v několika verzích. Některé disponují ozdobnými prvky, jež umocňují jejich přitažlivost – květinové motivy a jemné háčky vypadají opravdu působivě. Po instalaci takového systému na chodbě získáte pohodlné řešení na několik let. Výhodou námi nabízených modelů je velmi atraktivní cena, což dokazuje, že efektní design nemusí být drahý. Naším cílem je uspokojit potřeby lidí, kteří si zařizují nebo opravují dům či byt.

V nabídce internetového obchodu Versanis máme k dispozici různé barevné provedení, takže věšák můžete snadno přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Máme například jednoduché, stabilní konstrukce s geometrickými tvary, nebo bohatě zdobené s rafinovanými ohyby, které budou na každé zdi vypadat velmi působivě a elegantně. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky