Doporučené produkty:

Nástenný šatník

V internetovém obchodě Versanis naleznete praktické systémy na skladování oděvů v podobě nástěnného věšáku do šatny nebo chodby. Některé z našich modelů mají jednoduché geometrické tvary a jiné jsou bohatě zdobené. Mohou se stát hlavní ozdobou, nebo naopak pěkným doplňkem interiéru. Jednoduše si vyberte šatník vyhovující Vašim specifickým potřebám.

Seřadit:

Zobrazit:

373


Klasický oděvní věšák Produkt nezbytný v...

Ramínka na šaty / Věšák na oděvy chrom

86.00 CZK

313


Jednoduchý, klasický věšák na oděvy je zdobený...

Garderoba úzká

2563.00 CZK

294


Nabídka značky Kapelańczyk zahrnuje jednoduchý věšák....

Jednoduchý věšák na oděvy

3360.00 CZK

196


Výrobek má osm míst na pověšení svrchních...

Nástěnný věšák s poličkou

3043.00 CZK

419


Tato garderoba je nádherným kovaným výrobkem, který...

Garderoba s listy

3067.00 CZK

44


Krásný kovový nástěnný věšák;...

Nástěnný věšák

1740.00 CZK

477


Překvapivě praktický věšák s policí Loft 70 je...

Šatní skříň s poličkou loft 70

3906.00 CZK

478


Věšák s poličkou je kus nábytku, který...

Věšák, šatna na chodbě s policí 90 cm

4479.00 CZK


Působivé nástěnné věšáky

V našem sortimentu máme věšáky z nejkvalitnějších materiálů, vyrobené polským výrobcem. Vypadají velmi působivě a elegantně – prostě jsou ideální pro Vaši předsíň. Zabírají jen velmi málo místa a poskytují oděvům stabilitu. Určitě budete spokojeni s kvalitou a pevností konstrukce.

Najdete zde ručně kované věšáky v několika verzích. Některé disponují ozdobnými prvky, jež umocňují jejich přitažlivost – květinové motivy a jemné háčky vypadají opravdu působivě. Po instalaci takového systému na chodbě získáte pohodlné řešení na několik let. Výhodou námi nabízených modelů je velmi atraktivní cena, což dokazuje, že efektní design nemusí být drahý. Naším cílem je uspokojit potřeby lidí, kteří si zařizují nebo opravují dům či byt.

V nabídce internetového obchodu Versanis máme k dispozici různé barevné provedení, takže věšák můžete snadno přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Máme například jednoduché, stabilní konstrukce s geometrickými tvary, nebo bohatě zdobené s rafinovanými ohyby, které budou na každé zdi vypadat velmi působivě a elegantně. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky