Doporučené produkty:

Věšáky nástěnné s policí

V této kategorii představujeme užitečné nástěnné věšáky s policí, které jsou mimořádně vhodné pro garsonky, malé byty a rodinné domy s úzkou předsíní. Zabírají jen velmi málo místa, a jsou proto velmi praktické. Mohou být použity k uložení šátků, klobouků, deštníků i klíčů a můžete je zavěsit nad komody či botníky. Vypadají elegantně a stylově.

Seřadit:

Zobrazit:

297


Stylizovaná nástěnná konzola v retro stylu byla vyrobena metodou...

Nástěnný věšák z kovu

1070.00 CZK

202


Věšák nesmí chybět v žádné předsíni. Je...

Věšák

1019.00 CZK

308


Místo pro svrchní oděvy a jemné heřmánkové motivy?...

Věšák na zeď - Heřmánek

1292.00 CZK

228


Při výběru doplňků, kterými chceme vhodně zaplnit naše...

Kovový nástěnný věšák

1296.00 CZK

462


Ať už jste příznivci skandinávského minimalismu, nebo chcete...

Nástěnný věšák - Simple 50

1231.00 CZK

461


Věšák zaujme svou jednoduchostí - ideální do...

Nástěnný věšák - Simple 70

1341.00 CZK

389


Moderní věšák s policí - stylový a praktický...

Nástěnný věšák s policí - Moderní

1683.00 CZK

475


V malé chodbě se počítá každý centimetr prostoru. Chytře...

Nástěnný věšák s policí - 90 cm.

1539.00 CZK

474


V malé chodbě se počítá každý centimetr prostoru. Chytře...

Nástěnný věšák s policí - 70 cm.

1511.00 CZK


Praktická police-věšák

Řešení, která jsou součástí naší nabídky, jsou vhodná pro každodenní použití. Nabízené praktické nástěnné věšáky s policí jsou určené pro snadnou montáž na stěnu. Neměly by působit velké problémy s instalací, proto je můžete začít okamžitě používat. Jsou určeny pro skladování příslušenství, šálů, čepic a rukavic na horní polici a zavěšení svrchních oděvů na háčky. Vybírá si je stále více spokojených zákazníků, kteří hledají praktické a estetické řešení.

Naše nástěnné věšáky s policí jsou vyrobeny z kovu polským výrobcem. Nabízíme jednoduché nebo více dekorované věšáky, například takové, které mají květinové motivy nebo jemné linie, jež připomínají houslový klíč a malá sluníčka. Dokonale ladí s každým aranžmá interiéru a budou se líbit všem členům domácnosti i hostům. Nástěnné věšáky s policí se perfektně hodí do klasických i moderních interiérů.

Nástěnné věšáky vybavené dodatečnou poličkou jsou velmi praktické, mají dekorativní i užitečné prvky a neměly by chybět v žádném bytě. Naše věšáky mají tu výhodu, že je lze jednoduše namontovat – dokonce i nezkušené osoby to snadno zvládnou. Vypadají skvěle, a především se osvědčí při každodenním používání pro zavěšování oblečení nebo ručníků. Můžete je použít v předsíni, koupelně nebo i na toaletě. V naší nabídce máme k dispozici různá barevná provedení, takže věšák můžete snadno přizpůsobit Vašemu interiéru. Srdečně Vás zveme na nákupy! 

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky