Doporučené produkty:

Věšáky nástěnné s policí

V této kategorii představujeme užitečné nástěnné věšáky s policí, které jsou mimořádně vhodné pro garsonky, malé byty a rodinné domy s úzkou předsíní. Zabírají jen velmi málo místa, a jsou proto velmi praktické. Mohou být použity k uložení šátků, klobouků, deštníků i klíčů a můžete je zavěsit nad komody či botníky. Vypadají elegantně a stylově.

Seřadit:

Zobrazit:

297


Nástěnný věšák na svrchní oděvy. Odstupy mezi...

Věšák

1448.00 CZK

202


Věšák je povinnou výbavou každé haly. Extrémně...

Věšák

1469.00 CZK

308


Převažujícím motivem na tomto výrobku jsou květy heřmánku....

Věšák s poličkou Heřmánek

1751.00 CZK

228


Při výběru doplňků si každý z nás jistě přeje zvolit značku,...

Nástěnný věšák na oblečení

1755.00 CZK

462


Okouzlující jeho rovnou linií, vyroben tak, aby nebyly...

Věšák Simple 50

1397.00 CZK

461


Okouzlující jeho rovnou linií, vyroben tak, aby nebyly...

Věšák Simple 70

1524.00 CZK

389


Věšák je určen k samostatné montáži. Všechny...

Věšák Modern

1976.00 CZK

475


V malé předsíni se počítá každý centimetr prostoru....

Věšák s poličkou 90cm

2059.00 CZK

474


V malé předsíni se počítá každý centimetr prostoru....

Věšák s poličkou loft 70

2025.00 CZK


Praktická police-věšák

Řešení, která jsou součástí naší nabídky, jsou vhodná pro každodenní použití. Nabízené praktické nástěnné věšáky s policí jsou určené pro snadnou montáž na stěnu. Neměly by působit velké problémy s instalací, proto je můžete začít okamžitě používat. Jsou určeny pro skladování příslušenství, šálů, čepic a rukavic na horní polici a zavěšení svrchních oděvů na háčky. Vybírá si je stále více spokojených zákazníků, kteří hledají praktické a estetické řešení.

Naše nástěnné věšáky s policí jsou vyrobeny z kovu polským výrobcem. Nabízíme jednoduché nebo více dekorované věšáky, například takové, které mají květinové motivy nebo jemné linie, jež připomínají houslový klíč a malá sluníčka. Dokonale ladí s každým aranžmá interiéru a budou se líbit všem členům domácnosti i hostům. Nástěnné věšáky s policí se perfektně hodí do klasických i moderních interiérů.

Nástěnné věšáky vybavené dodatečnou poličkou jsou velmi praktické, mají dekorativní i užitečné prvky a neměly by chybět v žádném bytě. Naše věšáky mají tu výhodu, že je lze jednoduše namontovat – dokonce i nezkušené osoby to snadno zvládnou. Vypadají skvěle, a především se osvědčí při každodenním používání pro zavěšování oblečení nebo ručníků. Můžete je použít v předsíni, koupelně nebo i na toaletě. V naší nabídce máme k dispozici různá barevná provedení, takže věšák můžete snadno přizpůsobit Vašemu interiéru. Srdečně Vás zveme na nákupy! 

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky