Doporučené produkty:

Volně stojící věšáky

Věšáky jsou potřebné v každém domě a bytě. Nejpopulárnějším a nejčastěji voleným modelem jsou volně stojící věšáky, které lze umístit v rohu chodby nebo čekárny a nepotřebují žádnou instalaci. Nemusíte je tedy připevňovat na stěnu nebo věšet. Vypadají elegantně a stylově a vyznačují se příznivou cenou. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Seřadit:

Zobrazit:

156A


Prezentovaný produkt potěší mnoho zákazníků...

Stojanový věšák na oblečení

2643.00 CZK

156


Versanis je společnost specializující se na kvalitní...

Stojanový věšák na oblečení

2583.00 CZK


Volně stojící věšáky

Volně stojící věšáky jsou decentní a díky tomu se dobře začlení do každého interiéru. Můžete je použít pro zavěšení svrchního oblečení, klobouků, deštníků nebo i klíčů a zároveň se stanou stylovou dekorací. Ideální pro každou chodbu, kancelář, ordinaci nebo restauraci. Pevná konstrukce zajistí odolnost a trvanlivost. Jsou prostě mimořádně praktické, jestli nemáte místo na nástěnný věšák nebo šatník.

Volně stojící věšáky mají mnoho výhod – jsou připraveny k použití na místě, nemusíte je instalovat, můžete je snadno přestavět. Je to univerzální a nadčasový nábytek, který vždy vypadá skvěle. Volně stojící věšáky se perfektně hodí do klasických i moderních interiérů. Jsou jednoduché, klasické a elegantní – pro rodinný dům, byt i garsonku.

V našem internetovém obchodě se zaměřujeme na stabilní výrobky, které mají originální, často fantazijní tvary. Jsou moderní a stylové, a proto se skvěle hodí do prostorných a minimalistických interiérů. Zabírají jen velmi málo místa. Doporučujeme nádherné modely, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Můžete si vybrat různé varianty – jednoduché nebo dekorativní – v několika barevných provedeních. Jsou vhodné i pro skladování šátků a klobouků, které můžete pohodlně pověsit. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky