Doporučené produkty:

Barové a kuchyňské židle

Čím dál častěji se jídelní stoly přesouvají do obývacích pokojů nebo jídelen. V moderních kuchyních naopak existují takzvané kuchyňské ostrůvky, které poskytují další pracovní prostor a dobře fungují jako pracovní deska, místo kde můžete pít kávu, snídat nebo si vychutnávat sklenku vína. Abyste ale mohli možnosti kuchyňského ostrůvku využívat na sto procent, je nutné pořídit si barové židle.

Seřadit:

Zobrazit:

511


Kapelańczyk je značka, která se zaměřuje na vytváření produktů...

Kovová barová židle, hák s podnožkou

3170.00 CZK

489


Kovový hoker o výšce 74 cm je elegantní barová...

Hocker. Kovová barová židle

2863.00 CZK


Barová židle v kuchyni - stojí to za to?
Barovou židli nejčastěji spojujeme s vysokou barovou židlí - a zcela oprávněně. Tato místa se často používají v hospodách, barech a klubech - umístěná u baru vám umožní pohodlně si vychutnat drink nebo sklenku vína. V posledních letech si ale barové židle získávají na oblibě také v domácnostech a bytech - zejména v těch, kde kuchyně nejsou velké.

Kuchyňské židle jsou vysoké židle, které obvykle nemají opěradlo. Vzhledem k tomu, že tento nábytek často nemá područky a opěradla, zabírají malý prostor. Vyplatí se je koupit, už jen proto, abyste co nejlépe využili možností, které kuchyňský ostrůvek nabízí. Bez stoličky lze použít pouze jako pracovní plochu, což je užitečné při přípravě jídel. Pokud si koupíme dvě barové židle, ostrůvek se může stát originální alternativou k tradičnímu stolu.

Otočné nebo pevné stoličky?


Dnes výrobci vyrábějí barové židle různých provedení. Otočné barové židle jsou stále velmi oblíbené, protože umožňují určitou mobilitu. Je však třeba mít na paměti, že otočné stoličky mají obvykle velmi moderní a minimalistický vzhled, takže nebudou dobře ladit s vybavením tradičnějších kuchyní. Náš obchod také nabízí otočné barové židle ve skandinávském nebo loftovém stylu.Na druhou stranu může být také dobré koupit barové židle vybavené čtyřmi dřevěnými nohami. Takové modely mají obvykle přirozenější vzhled a vypadají dobře v interiérech zařízených ve skandinávském nebo tradičním stylu. „Útulný“ ráz dodává i čalounění v různých barvách - žluté, fialové nebo hnědé.

Najděte si perfektní kuchyňské židle v internetovém obchodě Versanis.
V nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem najdete různé kuchyňské židle a barové židle, které skvěle zapadnou do vaší kuchyně. Nabízíme jak ocelové otočné stoličky s velmi exkluzivním designem, tak i klasické vysoké židle pro malé kuchyňky.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky