Doporučené produkty:

Čalouněné stoličky

Když mluvíme o nezbytném vybavení obývacího pokoje nebo jídelny myslíme především na pohodlná křesla, konferenční stolek, jídelní stůl a sestavu židlí, komod a polic. Vyplatí se však postarat se i o další vybavení, které, ač je zdánlivě bezvýznamné, se ve skutečnosti často ukazuje jako velmi užitečné. Náš internetový obchod Versanis nabízí stylové a univerzální taburety, stoličky a pufy. Zveme vás, abyste se s naším návrhem podrobně seznámili!

Seřadit:

Zobrazit:

411


Tento elegantní a pohodlný puf se vyplatí mít po ruce v...

Velký puf do předsíně. Čalouněný sedák

2815.00 CZK

410


Mimořádně elegantní pufr s látkovým čalouněním je...

Čalouněný puf. Sedadlo do předsíně

1883.00 CZK

424


Pohodlný čalouněný taburet na stylizovaných nohách je...

Kulatá stolička, kovová stolička s čalouněným sedákem

1425.00 CZK

490


Hledáte důmyslné řešení, jak ušetřit místo v...

Puff, stolička s kovovým rámem a čalouněním

1752.00 CZK


Proč stojí za to koupit čalouněné stoličky, taburety do obývacího pokoje?
Čalouněné taburety a stoličky nenahradí pohodlnou pohovku ani měkké, velké křeslo, ale mohou se stát dokonalým doplňkem obývacího pokoje. Stačí, když si koupíte dvě stoličky, abyste výrazně rozšířili posezení, což se bude hodit, když vás navštíví více hostů. Nízká stolice je ideální pro odpolední posezení u kávy nebo šálku čaje.
Není to však jediná aplikace stoliček, které nabízíme. Vzhledem k tomu, že jejich měkké sedadlo je v podobné výšce jako sedačky pohovek a křesel, lze taburety použít jako pohodlné podnožky, když si chcete natáhnout nohy při relaxaci u televize nebo čtení knihy.

Další použití pro stoličky
Obývací pokoj nejsou jedinými místnostmi, kde lze použít čalouněné taburety. Můžete je použít v ložnici jako toaletní stolek nebo noční stolek. Stolička bude také perfektní v hale nebo chodbě.
Stojí za připomenutí, že čalouněné stoličky jsou také jednoduše originální dekorace, které zabírají málo místa. Často mají zdobené nohy nebo sofistikované tvary, a proto vypadají krásně v obývacích pokojích, ložnicích nebo na chodbách.

Najděte originální a stylové taburety v internetovém obchodě Versanis.
Pokud hledáte malé, stylové dřevěné a kovové taburety za atraktivní ceny, jste na správném místě. V internetovém obchodě Versanis jsme shromáždili desítky čalouněných stoliček v různých stylech - jak taburety ladící s interiéry ve stylu glamour, tak stoličky, které dobře zapadnou do skandinávských nebo průmyslových interiérů. Na své si přijdou i milovníci minimalismu a milovníci provensálského a rustikálního stylu.

Pokud nevíte, jaké čalouněné stoličky se budou hodit k vám domů nebo do bytu, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky