Doporučené produkty:

Čalouněné stoličky

Když mluvíme o nezbytném vybavení obývacího pokoje nebo jídelny myslíme především na pohodlná křesla, konferenční stolek, jídelní stůl a sestavu židlí, komod a polic. Vyplatí se však postarat se i o další vybavení, které, ač je zdánlivě bezvýznamné, se ve skutečnosti často ukazuje jako velmi užitečné. Náš internetový obchod Versanis nabízí stylové a univerzální taburety, stoličky a pufy. Zveme vás, abyste se s naším návrhem podrobně seznámili!

Zobrazit:

DAS011


4511.00 CZK

411


2543.00 CZK

410


2299.00 CZK

424


1846.00 CZK

490


2170.00 CZK

HAL1721


2599.00 CZK


Proč stojí za to koupit čalouněné stoličky, taburety do obývacího pokoje?
Čalouněné taburety a stoličky nenahradí pohodlnou pohovku ani měkké, velké křeslo, ale mohou se stát dokonalým doplňkem obývacího pokoje. Stačí, když si koupíte dvě stoličky, abyste výrazně rozšířili posezení, což se bude hodit, když vás navštíví více hostů. Nízká stolice je ideální pro odpolední posezení u kávy nebo šálku čaje.
Není to však jediná aplikace stoliček, které nabízíme. Vzhledem k tomu, že jejich měkké sedadlo je v podobné výšce jako sedačky pohovek a křesel, lze taburety použít jako pohodlné podnožky, když si chcete natáhnout nohy při relaxaci u televize nebo čtení knihy.

Další použití pro stoličky
Obývací pokoj nejsou jedinými místnostmi, kde lze použít čalouněné taburety. Můžete je použít v ložnici jako toaletní stolek nebo noční stolek. Stolička bude také perfektní v hale nebo chodbě.
Stojí za připomenutí, že čalouněné stoličky jsou také jednoduše originální dekorace, které zabírají málo místa. Často mají zdobené nohy nebo sofistikované tvary, a proto vypadají krásně v obývacích pokojích, ložnicích nebo na chodbách.

Najděte originální a stylové taburety v internetovém obchodě Versanis.
Pokud hledáte malé, stylové dřevěné a kovové taburety za atraktivní ceny, jste na správném místě. V internetovém obchodě Versanis jsme shromáždili desítky čalouněných stoliček v různých stylech - jak taburety ladící s interiéry ve stylu glamour, tak stoličky, které dobře zapadnou do skandinávských nebo průmyslových interiérů. Na své si přijdou i milovníci minimalismu a milovníci provensálského a rustikálního stylu.

Pokud nevíte, jaké čalouněné stoličky se budou hodit k vám domů nebo do bytu, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší!

Newsletter