Doporučené produkty:

Seřadit:

Zobrazit:

DAS040


Jedná se o funkční a pohodlný kus nábytku. Jeho...

Židle

3963.00 CZK

DAS043


Jedná se o nábytek v klasickém stylu. Vypadá dobře v...

Židle "ROLLBACK"

4345.00 CZK

DAS046


Židle má vertikální prošívání...

Židle "CLOUD"

5771.00 CZK

DAS049


Charakteristickým rysem této židle jsou jemné područky,...

Židle "ANDY"

5165.00 CZK

DAS050


Židle je nepochybně ikonou designu, jedinečná a nadčasová....

Židle "CHANEL"

5319.00 CZK

DAS053


Židle je velmi pohodlná, kombinuje styl a eleganci. Charakteristickým...

Židle "MADAM"

5806.00 CZK

DAS054


Skandinávský styl nábytku. Sedadlo a záda jsou...

Židle "LORENZO"

5105.00 CZK

DAS108


Židle ve standardní verzi má kulaté  vytočené nohy ve...

Židle "MONTI"

5302.00 CZK

DAS112


Jedná se o elegantní a stylové křeslo ve...

Židle "LUX"

4610.00 CZK

DAS115


Židle má opěradlo, které se rozšiřuje dole a zužuje se směrem...

Židle "DUCK"

4593.00 CZK


Židle lze považovat za jeden z nejužitečnějších kusů nábytku v každém domě nebo bytě. Dlouhodobě však přestávají hrát čistě funkční roli, velký důraz se klade i na design. Náš obchod nabízí velký výběr, který splňuje očekávání klasických i moderních nadšenců. V této kategorii se s ním můžete seznámit.

Naše nabídka židlí


Zákazníci našeho obchodu mají možnost sáhnout po velmi rozmanitých židlích, a to jak z hlediska barev, materiálu, ze kterého byly vyrobeny, tak celkového designu, který představují. Každý z nich se vyznačuje vysokou úrovní zpracování a pevnou konstrukcí, odpovídající potřebám vyplývajícím z velmi častého používání.

V rámci naší nabídky interiérového vybavení najdete nejen jídelní židle, ale i takové, které vám zpříjemní čas strávený na zahradě, na balkoně nebo v moderním obývacím pokoji s kuchyňským koutem. Bohatost vzorů a barev usnadňuje výběr něčeho pro uspořádání vlastního interiéru - bez ohledu na to, zda se soustředíte na modernu plnou kontrastů nebo tlumenou a klidnou klasiku.

Jak si vybrat židle do vlastního bytu nebo domu?
Židle v každém bytě hrají velmi reprezentativní roli - sedíte na nich nejen vy, ale využívají je i hosté - rodina nebo přátelé. Musí tedy být nejen objektivně pěkné a zapadat do designu konkrétního interiéru, ale měly by být také co nejpohodlnější.

První otázkou, kterou je třeba vzít v úvahu, je současné uspořádání místnosti. Je to barva místnosti, která určuje barvu židle- pokud kontrasty nejsou záměrem kupujícího, měly by být vybrány způsobem, který je v souladu s barvami, které v bytě dominují.

Barva však není všechno - ačkoliv na ni obvykle směřujete svůj první pohled, druhá přistává na tvaru. I zde vše závisí na klientově představě - zatímco klasičtější modely zdůrazní charakter celého aranžmá, moderní a kreativnější dokážou dát interiéru „šmrnc“ a charakter, který mu možná chyběl.

Při tom všem byste měli také věnovat pozornost technickým základům - schématu struktury opěradla, materiálu zpracování, měkkosti sedadla a loketních opěrek (jejich přítomnost závisí na individuálních preferencích). Tyto aspekty jsou rozhodující z hlediska pohodlí. 

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky