Pergola Pyramida 130

č. Kat. 387

1054.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin
a zásilku zašleme do 06.03.2020
info

Objednávková linka

info
Vybrat  Barva:
ČernýBarva ČernýČerný Černý
Tmavě zelenáBarva Tmavě zelenáTmavě zelená Tmavě zelená
Výška:
130,0 cm

Šířka: 20,0 cm

Hloubka: 20,0 cm

Celková hmotnost: 1,3 kg

Výrobní materiál: kov

Práškově lakovaný ocelový drát- průměr Ø5 cm.


výrobce: Kapelanczyk
Prezentovaný produkt je nabídkou originální a pozoruhodné pergoly. Určena pro různé typy plazivých a závěsných rostlin. Pergola Vám umožní vytvoření krásné květinové kompozice, navíc podpoří jejich rozvoj. Je skvělým způsobem zdůraznění květin. Tato pergola se hodí nejen do zahrady, kde diverzifikuje prostor, ale i na terasu, kde ozdobí použitou zónu. Plazivé rostliny vypadají velmi působivě, zejména v době kvetení. Tento model dodává zahradám půvab, který nastolí bezstarostné a pohodlné venkovní klima. Lze je použít i v interiérech domácností. Perfektní jako dekorativní prvek obývacího pokoje, předsíně nebo ložnice. Výrobek byl vyroben výhradně z kovu, což zaručuje jistou stabilitu a odolnost. Zajímavý design pergoly přitahuje pozornost a květiny, které se po něm plazí, zvýrazní veškeré kouzlo a krásu. V kombinaci vytváří jedinečnou expozici rostlin uvnitř i vně.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více