Podpěra žebřík 65

č. Kat. 307

114.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes,
a zásilku zašleme do 03.02.2020
info

Objednávková linka

info
Vybrat  Barva:
ČernýBarva ČernýČerný Černý
Tmavě zelenáBarva Tmavě zelenáTmavě zelená Tmavě zelená
Výška:
65,0 cm

Šířka: 20,0 cm

Hloubka: 1,0 cm

Celková hmotnost: 0,2 kg

Výrobní materiál: kov

Práškově lakovaný ocelový drát- průměr Ø3,5 cm.


výrobce: Kapelanczyk

Prezentovaný produkt Vám pomůže při péči o rostliny, zejména při jejich rychlém růstu. Vynikající jako opora pro všechny druhy hrnkových květin, které nejsou schopné sami udržet stabilní polohu. Produkt o vysoké formě byl vytvořen pro velké rostliny. Podpěru potřebují domácí a také zahradní květiny, proto může být použita uvnitř i venku. Výrobek se správně postará o rostliny a umožní jim řádnou stabilitu. Díky tomu budou schopné zdravě růst a působit jako krásná dekorace každé místnosti. Tato podpora je vyrobena z ocelového drátu, který zaručuje mimořádnou životnost. Materiál je také odolný proti deformaci, což zvyšuje vlastnosti celého výrobku. Velká podpěra Vám pomůže udržet květiny v dokonalé formě a bude vždy vypadat krásně. Kromě toho, vyvinuté rostliny nastolí do každého interiéru útulnou atmosféru.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Koš 40-ka ovál

Koš 40-ka ovál

267.00 CZK

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více