Doporučené produkty:

Nábytek do jídelny

Dnes je těžké jasně vysvětlit, co je jídelna. Každý dům nebo byt má jinou definici. Hodně závisí na velikosti kuchyně a / nebo obývacího pokoje. Ve většině současných domácích návrhů jídelna „odděluje“ kuchyň od obývacího pokoje. Prostory jsou však obvykle otevřené, takže pod jídelnou rozumíme stůl se židlemi. V malých bytech může být jídelní kout kuchyňským ostrůvkem s barovými židlemi. Bez ohledu na velikost nebo typ - jídelna potřebuje kvalitní a krásný nábytek - koneckonců právě zde tráví domácnost spoustu času společně a tyto zvláštní okamžiky vyžadují vhodné prostředí.

Seřadit:

Zobrazit:

DAS040


Jedná se o funkční a pohodlný kus nábytku. Jeho...

Židle

3963.00 CZK

DAS043


Jedná se o nábytek v klasickém stylu. Vypadá dobře v...

Židle "ROLLBACK"

4345.00 CZK

DAS046


Židle má vertikální prošívání...

Židle "CLOUD"

5771.00 CZK

DAS049


Charakteristickým rysem této židle jsou jemné područky,...

Židle "ANDY"

5165.00 CZK

DAS050


Židle je nepochybně ikonou designu, jedinečná a nadčasová....

Židle "CHANEL"

5319.00 CZK

DAS053


Židle je velmi pohodlná, kombinuje styl a eleganci. Charakteristickým...

Židle "MADAM"

5806.00 CZK

DAS054


Skandinávský styl nábytku. Sedadlo a záda jsou...

Židle "LORENZO"

5105.00 CZK

DAS060


Barová židle je vyrobena v klasickém stylu. Ideální pro...

Barová židle "MADAM"

5771.00 CZK

DAS108


Židle ve standardní verzi má kulaté  vytočené nohy ve...

Židle "MONTI"

5302.00 CZK

DAS112


Jedná se o elegantní a stylové křeslo ve...

Židle "LUX"

4610.00 CZK

DAS115


Židle má opěradlo, které se rozšiřuje dole a zužuje se směrem...

Židle "DUCK"

4593.00 CZK

SGN076


Stůl (Bílá)

16329.00 CZK

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1015 16

Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Nejlepší setkání se členy domácnosti a hosty však probíhají právě v jídelně (která je často součástí kuchyně). O tento prostor se vyplatí pečovat výběrem funkčního, pohodlného a designového nábytku. VERSANIS přichází na pomoc nabídkou vysoce kvalitních produktů.

Jak zařídit jídelnu?


Toto je velmi obecná otázka, protože každý si zařizuje svůj interiér podle vlastních potřeb a vkusu. Stojí však za to si pamatovat několik důležitých věcí. V první řadě je třeba jídelnu přizpůsobit členům domácnosti, respektive jejich počtu. Proč přeplňovat prostor velkým stolem, když v domě žijí tři lidé? Nebo možná existuje potřeba místa pro časté návštěvníky? Poté bude skládací stůl nejlepší volba.

Jídelna je místo pro práci


V dobách práce na dálku, která v mnoha společnostech pravděpodobně zůstane, se z jídelních stolů často začal stávat pracovní prostor. Uvažujte ve fázi návrhu interiéru, zda budete jídelnu někdy využívat pro práci, nebo například pro výtvarnou práci se svým dítětem. Pak stojí za to přemýšlet o větším (nebo skládacím) stole a velmi pohodlných židlích. Každopádně to druhé by mělo být vždy pohodlné. V nabídce VERSANIS najdete jen takové - spojují skvělý komfort a prvotřídní design.

Kulatý nebo obdélníkový stůl?


Kulatý, obdélníkový nebo čtvercový jídelní stůl? To je dilema v mnoha domácnostech. Specialisté na interiérový design malých bytů doporučují především kulaté stoly, které prostor opticky zvětší a dodají dojem blízkosti hostů. Kulatý stůl pojme více lidí, ale musíte mít na paměti, že jej nelze přitlačit ke zdi. Obdélníková deska stolu bude fungovat téměř v každém prostoru - je nastavitelnější a posezení vedle ní je pohodlnější.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky