Doporučené produkty:

Krbové příslušenství

Krb je nejenom účinným topeništěm, ale díky vhodným doplňkům může vypadat jako dokonalá dekorace místnosti. Kovové krbové doplňky dokonale doplňují každý koncept krbu, díky čemuž je interiér ještě stylovější, luxusnější a zároveň útulný a funkční. Kované příslušenství nejenom dobře vypadá, ale je také mimořádně trvanlivé, užitečné pro osvětlení a slouží skvěle jako ochrana před ohněm.

příslušenství pro krb, dřevěné koše

Seřadit:

Zobrazit:

186


Předměty, které najdete v obchodě Versanis, jsou bezpochyby poutavé -...

Sada krbového příslušenství

1283.00 CZK

185


Krásné a robustní doplňky pro váš domov, zahradu...

Příslušenství pro údržbu krbu

1052.00 CZK

183A


Výrobky navržené společností Versanis nejen skvěle...

Stojan - velký koš na dřevo do krbu

1455.00 CZK

183


Versanis je obchod specializující se na skutečně nádherné...

Velká krbová souprava s košem na dřevo

1792.00 CZK

184


Koš na dřevo se bude hodit všem majitelům zahradního grilu nebo...

Koš na dřevo do krbu

1092.00 CZK

227


Pokud hledáte jedinečné a ojedinělé funkční...

Koš na palivové dřevo

1041.00 CZK

291


Jste šťastným majitelem obývacího pokoje nebo ložnice s...

Stojan na dřevo do krbu

1284.00 CZK

413


Vlastní krb je snem mnoha lidí. Pokud jste si tento sen již splnili, je...

Koš na dřevo. Stojan na dřevo do krbu

618.00 CZK


Krb je něco, o čem všichni sní, když navrhují svůj vlastní dům nebo byt. V souladu se svoji primární funkcí dodává místnosti - zejména obývacímu pokoji a ložnici - jedinečnou atmosféru, pohodu a romantiku. Koupí různých druhů doplňků, funkčních i komplementárních k celé své koncepci doladí vaší vizi interiérového designu. Tento typ krbových doplňků nabízíme v této kategorii.
 

Naše nabídka krbových doplňků

V rámci nabídky našeho obchodu s krbovými doplňky, plně představenou v této kategorii, najdete prvky, které zlepšují funkční charakter krbu, ale také zvyšují jeho dekorativní vlastnosti. Každý z nich byl vytvořen z nejkvalitnějšího kovu s cílem podrobit ho ne zcela příznivým tepelným podmínkám. To zaručuje jejich odolnost a spolehlivost v každé situaci.

Ne každé příslušenství, které nabízíme, je funkční, ale všechny hrají dekorativní roli a zvyšují zážitek z již atmosférického krbu ve vašem domě nebo bytě. Zatímco většina položek v této kategorii je prakticky nezbytná, některé výrobky jsou doplňující a jsou velmi užitečné při každodenním používání krbu.

Jaké si vybrat krbové doplňky ideální pro váš dům či byt?

Hnací silou nákupu většiny krbových doplňků je potřeba při užívání krbu. Při přístupu k jejich výběru byste proto měli určit, který z nich budete potřebovat pro pohodlné použití krbu. Důležité jsou také typické vizuální efekty - i když se krb nepoužívá, například během dne, musí vypadat fenomenálně. Příslušenství, které pro něj bude správně vybráno, mu v tom jistě pomůže.
Pokud jde o to, jak by mělo krbové příslušenství vypadat, kvalita zpracování je pro nás absolutní prioritou. Nakonec to jsou předměty, které jsou často vystaveny nejextrémnějším tepelným podmínkám. Jelikož si ve většině případů můžete vybrat barvu podle individuálních potřeb, stojí za to přizpůsobit příslušenství k rámu nebo krbové vložce, ale také můžete vzít v potaz celkové uspořádání místnosti, ve které se krb nachází. Každé krbové příslušenství by mělo krb doplňovat. Je důležité, aby byl krb konzistentní, solidní a jednoduše funkční. Produkty, které nabízíme, vám v tom dopomohou.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky