Doporučené produkty:

Police a knihovny do obývacího pokoje

V obývacím pokoji hrají důležitou roli nejen stoly, židle, komody a pohodlné pohovky a křesla, ale také závěsné a stojící police - prvky vybavení, kterým v první řadě nevěnujeme pozornost. A přesto nám právě oni velmi často umožňují udržovat v místnosti pořádek. V nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem Versanis najdete police do obývacího pokoje v různých stylech.

Seřadit:

Zobrazit:

575


Šířka květinového podstavce - 22 cm....

Horní závěsná police Deco - 3

843.00 CZK

574


Šířka květinového podstavce - 22 cm....

Horní závěsná police Deco - 2

843.00 CZK

573


Šířka květinového podstavce - 22 cm....

Horní závěsná police Deco

823.00 CZK

257


Navzdory tomu, že je to „pouze“ skříňka, zaujme vás svou...

Skříňka

2529.00 CZK

433


Nabízená police na boty je kombinací funkčního předmětu s...

Police na boty

1818.00 CZK

314


Nabízený výrobek je ideálním dekorativním...

Odolný stojan na boty

2298.00 CZK

496


Kovová konzolová police o výšce 78 cm je praktický...

Univerzální police s poličkou

5224.00 CZK

HAL1572


Regál "METRO"

1283.00 CZK

HAL1467


"KN1" (Bílá)

3615.00 CZK

499


Pokud hledáte nábytek, který dokonale a harmonicky ladí s...

Police ve stylu loft z dřevěné dýhy

3459.00 CZK


Police v obývacím pokoji - jak vybrat?
Přestože závěsné a stojící police do obývacího pokoje se mnoha lidem zdají nenápadné, ve skutečnosti mají velký vliv na estetiku a funkčnost místnosti. A právě těmto dvěma aspektům bychom měli při nákupu těchto interiérových předmětů věnovat pozornost. Pokud v obývacím pokoji použijeme nevhodné police, bude uspořádání celé místnosti vypadat chaoticky. Proto by měly být police sladěny s dalším nábytkem - stolem, židlemi, konferenčním stolkem nebo pohovkou. Jde o to je sladit jak stylem, tak barvami.

Na druhou stranu při výběru závěsných nebo stojících polic musíme vzít v úvahu své potřeby. Pokud nemáme mnoho knih, fotografií a dekorací, budou pravděpodobně stačit dvě středně velké závěsné police. Pokud je však naše domácí knihovna velká, bude lepším řešením knihovna s mnoha policemi.

Závěsné police a knihovny v internetovém obchodě Versanis


Chceme, aby v našem obchodě našli vhodný nábytek všichni zákazníci - jak majitelé prostorných, moderních showroomů, tak i lidé žijící v malých studiích a menších bytech. Nabídka našeho obchodu proto zahrnuje mimo jiné minimalistické, jednoduché závěsné police, které lze snadno namontovat na zeď, a velké police v různých stylech - skandinávských, loftových, průmyslových nebo moderních.

V nabídce jsou také stylové police z oceli, které se perfektně hodí do provensálských chodeb a rustikálních chodeb. 

Police v obývacím pokoji - perfektní uspořádání pro váš domov.
Na rozdíl od zdání vám police v obývacím pokoji umožňují vytvářet různá, originální aranžmá. I ty nejjednodušší závěsné police lze zavěsit na zeď tak, aby vypadaly mimořádně atraktivně - vedle sebe, pod sebou a také asymetricky. Skvělým nápadem pro originální uspořádání obývacího pokoje může být také koupit masivní knihovnu otevřenou na obě strany a uspořádat ji tak, aby rozdělovala pokoj na dvě zóny. Takový kus nábytku bude fungovat mimo jiné v malých bytech a studiích, kde chceme oddělit kuchyňský kout od posezení.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky