Doporučené produkty:

Police a knihovny do obývacího pokoje

V obývacím pokoji hrají důležitou roli nejen stoly, židle, komody a pohodlné pohovky a křesla, ale také závěsné a stojící police - prvky vybavení, kterým v první řadě nevěnujeme pozornost. A přesto nám právě oni velmi často umožňují udržovat v místnosti pořádek. V nabídce našeho internetového obchodu s nábytkem Versanis najdete police do obývacího pokoje v různých stylech.

Zobrazit:

575


1167.00 CZK

574


847.00 CZK

573


822.00 CZK

257


2287.00 CZK

433


1668.00 CZK

314


2083.00 CZK

496


4852.00 CZK

HAL1467


3615.00 CZK

499


3086.00 CZK


Police v obývacím pokoji - jak vybrat?
Přestože závěsné a stojící police do obývacího pokoje se mnoha lidem zdají nenápadné, ve skutečnosti mají velký vliv na estetiku a funkčnost místnosti. A právě těmto dvěma aspektům bychom měli při nákupu těchto interiérových předmětů věnovat pozornost. Pokud v obývacím pokoji použijeme nevhodné police, bude uspořádání celé místnosti vypadat chaoticky. Proto by měly být police sladěny s dalším nábytkem - stolem, židlemi, konferenčním stolkem nebo pohovkou. Jde o to je sladit jak stylem, tak barvami.

Na druhou stranu při výběru závěsných nebo stojících polic musíme vzít v úvahu své potřeby. Pokud nemáme mnoho knih, fotografií a dekorací, budou pravděpodobně stačit dvě středně velké závěsné police. Pokud je však naše domácí knihovna velká, bude lepším řešením knihovna s mnoha policemi.

Závěsné police a knihovny v internetovém obchodě Versanis


Chceme, aby v našem obchodě našli vhodný nábytek všichni zákazníci - jak majitelé prostorných, moderních showroomů, tak i lidé žijící v malých studiích a menších bytech. Nabídka našeho obchodu proto zahrnuje mimo jiné minimalistické, jednoduché závěsné police, které lze snadno namontovat na zeď, a velké police v různých stylech - skandinávských, loftových, průmyslových nebo moderních.

V nabídce jsou také stylové police z oceli, které se perfektně hodí do provensálských chodeb a rustikálních chodeb. 

Police v obývacím pokoji - perfektní uspořádání pro váš domov.
Na rozdíl od zdání vám police v obývacím pokoji umožňují vytvářet různá, originální aranžmá. I ty nejjednodušší závěsné police lze zavěsit na zeď tak, aby vypadaly mimořádně atraktivně - vedle sebe, pod sebou a také asymetricky. Skvělým nápadem pro originální uspořádání obývacího pokoje může být také koupit masivní knihovnu otevřenou na obě strany a uspořádat ji tak, aby rozdělovala pokoj na dvě zóny. Takový kus nábytku bude fungovat mimo jiné v malých bytech a studiích, kde chceme oddělit kuchyňský kout od posezení.

Newsletter