Doporučené produkty:

Regály

Regály jsou nábytek skládající se z horizontálních polic umístěných na vertikálních sloupech nebo rámech. Kategorie "policové regály" zahrnuje různé typy regálů, včetně:

  1. Samostatné regály - jedná se o regály, které lze umístit na podlahu bez nutnosti upevnění na zdi. Jsou stabilní a často se používají v domácích knihovnách, obchodech nebo skladech.

  2. Regály na zeď - jedná se o regály, které jsou připevněny na zeď. Jsou prostornější a ideální pro ukládání knih, dekorací nebo kuchyňských potřeb.

  3. Regály s dveřmi - jedná se o regály vybavené dveřmi, které chrání uložené předměty před prachem a vlhkostí. Často se používají v kuchyních a koupelnách.

  4. Regály se zásuvkami - jedná se o regály, které mají zásuvky na vodicích lištách. Ideální pro ukládání spodního prádla, dokumentů nebo nástrojů.

  5. Regály na kolečkách - jedná se o regály, které lze snadno přesouvat a přenášet. Jsou ideální pro lidi, kteří často mění uspořádání svého interiéru nebo potřebují mobilní místo pro uložení věcí.

Regály jsou velmi funkční nábytek, který pomáhá při organizaci prostoru a šetří místo. Díky velké různorodosti tvarů, velikostí a funkcionalit může každý najít správný regál pro svůj interiér.

Seřadit:

Zobrazit:

671


Víceúrovňový stojan na květiny - půda, polský...

Stojící kovový záhonek černý, stojan - 6 úrovní

1754.00 CZK

257


Navzdory tomu, že je to „pouze“ skříňka, zaujme vás svou...

Kovový regál - 5 úrovní

1749.00 CZK

zlevněno

496


Kovová konzolová police o výšce 78 cm je praktický...

Konzola - kovová police do předsíně, rozšíření

4795.00

3836.00 CZK

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky