Doporučené produkty:

Stojany na deštníky

Pokud jsou deštníky skladovány nesprávně, nezajištěné, mohou se rychle poškodit. Vkusný, kovový stojan vám pomůže je zorganizovat. Prostorný, stabilní a řádně profilovaný, poskytuje dobře přizpůsobený prostor pro jejich uložení. Navíc má dekorativní funkci, díky které interiér získává zajímavou, jedinečnou dekoraci ve vkusném stylu.

Seřadit:

Zobrazit:

115


Je to umělecky zpracovaný stojan na deštníky ve tvaru...

Stojan na deštníky

1670.00 CZK

330


Představený výrobek Vám umožní mít...

Plný stojan na deštníky

3202.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní koupelny.


Při dokončování stylových bytových doplňků často zapomínáme na koupelnu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany na toaletní papír Versanis jsou návrhem pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový ornament je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je koupelna. Bude klást důraz na elegantní charakter kování a dlaždic. Stabilní struktura a jemné dekorace tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých koupelnách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná.

Toaleta nemusí být jen praktická a její vybavení je nevýrazné a bez stylu. Díky funkčnímu a stylovému papírovému stojanu získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových koupelnách, restauracích, lázních, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Proto je vhodný do originálních, stylizovaných a zvláštních příležitostí místností. Příslušenství, jako je kovový kovaný stojan na toaletní papír, jsou jedinečné a charakteristické dekorace v klasickém, nadčasovém stylu. V závislosti na koncepci mohou vypadat skvěle v moderních a tradičně zařízených koupelnách. Určitě to bude fungovat jako dárek do nového bytu. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky