Doporučené produkty:

Stojany na deštníky

Pokud jsou deštníky skladovány nesprávně, nezajištěné, mohou se rychle poškodit. Vkusný, kovový stojan vám pomůže je zorganizovat. Prostorný, stabilní a řádně profilovaný, poskytuje dobře přizpůsobený prostor pro jejich uložení. Navíc má dekorativní funkci, díky které interiér získává zajímavou, jedinečnou dekoraci ve vkusném stylu.

Seřadit:

Zobrazit:

115


Jedinečný, neobvyklý design může zdobit váš domov nebo...

Držák na deštníky - stojan na deštníky

1100.00 CZK

330


Představený výrobek umožňuje mít deštník vždy po...

Stojan na deštníky - robustní

2340.00 CZK


Praktická dekorace do elegantní koupelny.


Při dokončování stylových bytových doplňků často zapomínáme na koupelnu. Mezitím existuje mnoho efektivních možností, jak vyzdobit i tuto důležitou místnost. Kované stojany na toaletní papír Versanis jsou návrhem pro lidi, kterým záleží na módním, vkusném prostředí - bez ohledu na jeho funkci.

Kovový ornament je prvek, který dokonale zapadá do stylu místnosti, kterou je koupelna. Bude klást důraz na elegantní charakter kování a dlaždic. Stabilní struktura a jemné dekorace tvoří podmanivou a trvanlivou kombinaci, která může vypadat skvěle jak v malých, tak ve velkých koupelnách, a zároveň je poměrně snadno udržovatelná.

Toaleta nemusí být jen praktická a její vybavení je nevýrazné a bez stylu. Díky funkčnímu a stylovému papírovému stojanu získá rafinovaný, luxusní charakter. Taková kovová dekorace bude vypadat efektivně jak doma, tak v hotelových koupelnách, restauracích, lázních, kancelářích, obchodních domech nebo na jiných místech, kde hraje významnou roli sofistikovaná výzdoba.

Kovovýroba od Versanis je vysoce kvalitní, vyrobená s velkým důrazem na detail a povrchovou úpravu. Proto je vhodný do originálních, stylizovaných a zvláštních příležitostí místností. Příslušenství, jako je kovový kovaný stojan na toaletní papír, jsou jedinečné a charakteristické dekorace v klasickém, nadčasovém stylu. V závislosti na koncepci mohou vypadat skvěle v moderních a tradičně zařízených koupelnách. Určitě to bude fungovat jako dárek do nového bytu. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou a zveme vás k nákupu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky