Doporučené produkty:

Šatní skříně

Šatní skříně obvykle spojujeme s velkými, prostornými skříněmi umístěnými v ložnicích nebo obývacích pokojích. Je však třeba si uvědomit, že šatny také hrají velmi důležitou roli v hale a chodbě, kde jsou užitečné pro ukládání svrchního oblečení. V našem internetovém obchodě Versanis najdete různé druhy předsíňových šatníků, mini šatní skříně a praktické nástěnné věšáky.

Seřadit:

Zobrazit:

373


Klasický oděvní věšák Produkt nezbytný v...

Ramínka na šaty / Věšák na oděvy chrom

86.00 CZK

313


Jednoduchý, klasický věšák na oděvy je zdobený...

Garderoba úzká

2563.00 CZK

294


Nabídka značky Kapelańczyk zahrnuje jednoduchý věšák....

Jednoduchý věšák na oděvy

3360.00 CZK

196


Výrobek má osm míst na pověšení svrchních...

Nástěnný věšák s poličkou

3043.00 CZK

419


Tato garderoba je nádherným kovaným výrobkem, který...

Garderoba s listy

3067.00 CZK

44


Krásný kovový nástěnný věšák;...

Nástěnný věšák

1740.00 CZK

477


Překvapivě praktický věšák s policí Loft 70 je...

Šatní skříň s poličkou loft 70

3906.00 CZK

478


Věšák s poličkou je kus nábytku, který...

Věšák, šatna na chodbě s policí 90 cm

4479.00 CZK


Skříň do chodby - kterou si vybrat?


Hledající perfektní skříň do předsíně, nejčastěji máme na výběr z několika možností. Můžeme si vybrat volně stojící skříně, připomínající šatníky umístěné v ložnicích a obývacích pokojích. Dalším řešením může být vestavěná skříň do předsíně. Moderní šatník tohoto typu je však drahý a jeho montáž je poměrně komplikovaná. Prostorné skříně navíc dobře poslouží pouze na velkých chodbách.

Co můžeme dělat, když máme malou chodbu a potřebujeme malou šatnu do předsíně? Mini skříň ve stylu tradiční skříně může být dobrým řešením, ale zajímavou, originální alternativou k ní je velký nástěnný věšák s přídavnou policí na oděvní doplňky.

Ideální šatník do předsíně? Mini šatník v podobě věšáku!


Námi nabízené šatní skříně v podobě věšáku jsou doplňky, které se připevňují na zeď. Zabírají mnohem méně místa než tradiční, vysoké skříně, což je činí dokonalými nejen ve velkých chodbách, ale také v úzkých a malých chodbách. Na rozdíl od mnoha minimalistických šatníků zabudovaných do zdi mají také velké estetické výhody. V nabídce našeho internetového obchodu s interiérovým vybavením najdete jak mini závěsné skříně s několika háčky na šaty, tak i rozsáhlejší moderní předsíňové skříně, na které můžete zavěsit až tucet bund, kabátů nebo oděvních doplňků.

Šatna na chodbě - moderní nebo klasická?


Kovové věšáky namontované ve zdi jsou často spojovány s chodbami zdobenými v tradičním, klasickém stylu. Stojí však za zmínku, že v dnešní době můžete snadno najít kovové, zdobené věšáky se sofistikovanými povrchovými úpravami, stejně jako moderní závěsné skříně do haly s jednoduchými, minimalistickými tvary.

Naše nabídka obsahuje nástěnné věšáky v různých typech a bez ohledu na to, zda vás zajímá moderní nebo klasická předsíňová skříň, určitě najdete model ideální pro váš domov nebo byt. Odolné, dlouhé háčky a univerzální police usnadní nalezení místa pro všechny bundy, kabáty, oděvní doplňky a deštníky, aniž byste museli do předsíně vkládat velkou skříň.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky