Doporučené produkty:

Šatní skříně

Zobrazit:

373


113.00 CZK

313


1676.00 CZK

294


2751.00 CZK

196


2477.00 CZK

419


2462.00 CZK

44


1601.00 CZK

477


3187.00 CZK

478


3712.00 CZK


Skříň do chodby - kterou si vybrat?


Hledající perfektní skříň do předsíně, nejčastěji máme na výběr z několika možností. Můžeme si vybrat volně stojící skříně, připomínající šatníky umístěné v ložnicích a obývacích pokojích. Dalším řešením může být vestavěná skříň do předsíně. Moderní šatník tohoto typu je však drahý a jeho montáž je poměrně komplikovaná. Prostorné skříně navíc dobře poslouží pouze na velkých chodbách.

Co můžeme dělat, když máme malou chodbu a potřebujeme malou šatnu do předsíně? Mini skříň ve stylu tradiční skříně může být dobrým řešením, ale zajímavou, originální alternativou k ní je velký nástěnný věšák s přídavnou policí na oděvní doplňky.

Ideální šatník do předsíně? Mini šatník v podobě věšáku!


Námi nabízené šatní skříně v podobě věšáku jsou doplňky, které se připevňují na zeď. Zabírají mnohem méně místa než tradiční, vysoké skříně, což je činí dokonalými nejen ve velkých chodbách, ale také v úzkých a malých chodbách. Na rozdíl od mnoha minimalistických šatníků zabudovaných do zdi mají také velké estetické výhody. V nabídce našeho internetového obchodu s interiérovým vybavením najdete jak mini závěsné skříně s několika háčky na šaty, tak i rozsáhlejší moderní předsíňové skříně, na které můžete zavěsit až tucet bund, kabátů nebo oděvních doplňků.

Šatna na chodbě - moderní nebo klasická?


Kovové věšáky namontované ve zdi jsou často spojovány s chodbami zdobenými v tradičním, klasickém stylu. Stojí však za zmínku, že v dnešní době můžete snadno najít kovové, zdobené věšáky se sofistikovanými povrchovými úpravami, stejně jako moderní závěsné skříně do haly s jednoduchými, minimalistickými tvary.

Naše nabídka obsahuje nástěnné věšáky v různých typech a bez ohledu na to, zda vás zajímá moderní nebo klasická předsíňová skříň, určitě najdete model ideální pro váš domov nebo byt. Odolné, dlouhé háčky a univerzální police usnadní nalezení místa pro všechny bundy, kabáty, oděvní doplňky a deštníky, aniž byste museli do předsíně vkládat velkou skříň.

Newsletter