Doporučené produkty:

Věšáky nástěnné

Nástěnné háčky jsou ideálním řešením, pokud chcete ušetřit místo a zároveň ozdobit kus stěny v předsíni. Které nástěnné háčky jsou nejlepší? Jak je stylově sladit s interiérem?

Seřadit:

Zobrazit:

194B


Nástěnný věšák připomínající ozdobnou...

Věšák 6-ka

785.00 CZK

194C


Nástěnný věšák připomínající ozdobnou...

Věšák 7-ka

844.00 CZK

297


Nástěnný věšák na svrchní oděvy. Odstupy mezi...

Věšák

1448.00 CZK

202


Věšák je povinnou výbavou každé haly. Extrémně...

Věšák

1469.00 CZK

308


Převažujícím motivem na tomto výrobku jsou květy heřmánku....

Věšák s poličkou Heřmánek

1751.00 CZK

228


Při výběru doplňků si každý z nás jistě přeje zvolit značku,...

Nástěnný věšák na oblečení

1755.00 CZK

462


Okouzlující jeho rovnou linií, vyroben tak, aby nebyly...

Věšák Simple 50

1397.00 CZK

461


Okouzlující jeho rovnou linií, vyroben tak, aby nebyly...

Věšák Simple 70

1524.00 CZK

389


Věšák je určen k samostatné montáži. Všechny...

Věšák Modern

1976.00 CZK

475


V malé předsíni se počítá každý centimetr prostoru....

Věšák s poličkou 90cm

2059.00 CZK

474


V malé předsíni se počítá každý centimetr prostoru....

Věšák s poličkou loft 70

2025.00 CZK


Nástěnné věšáky jsou alternativou ke klasickým věšákům na oblečení. Jsou připevněny na stěně, nezabírají mnoho místa a ponechávají volnou podlahu. Věšáky na oblečení na stěnu mohou mít jednoduchý design nebo mohou být opatřeny složitými ornamenty, které se stanou dalším dekorativním prvkem. Poskytneme vám několik tipů, podle čeho vybírat a jak věšáky na zeď namontovat, aby ladily s designem vašeho interiéru.

Věšáky na zeď a styl interiéru

Nástěnné věšáky se vyrábějí v široké škále designů. Díky tomu je snadné vybrat je tak, aby doplňovaly vámi zvolený styl interiéru. Nástěnné věšáky na oblečení s jednoduchými rámy se nejlépe hodí do domácností v minimalistickém a moderním stylu. Nebudou příliš nápadné, a přesto splní svůj účel. Kovový věšák na zeď bez ozdob bude velmi vhodným doplňkem do industriálního a loftového stylu - kromě materiálu bude jeho jednoduchá forma ladit i se syrovým charakterem post-factory designu. V bohatě zdobeném interiéru haly se věšák v retro stylu bude prezentovat velmi zajímavě. Jeho zajímavý tvar a různé barvy, ve kterých je k dispozici, umožní doplnit každou předsíň.

Nástěnný věšák - kovový nebo dřevěný?

Nástěnné věšáky na oblečení mohou být v několika nejoblíbenějších variantách materiálů, z nichž jsou vyrobeny. Plastové věšáky, které jsou ze všech nejméně pevné a bezpečné, se hodí spíše do koupelny než do předsíně, kde se věší těžké kabáty nebo bundy. Konstrukce z akrylu mají často velmi zajímavé a neobvyklé barvy, ale tento materiál je poměrně křehký a nemusí vydržet váhu příliš velkého množství oblečení, zejména v zimě. Dřevěné závěsy na zeď zahřejí interiér a dodají mu útulnost, ale vzhledem k přírodnímu materiálu, z něhož jsou vyrobeny, mohou časem ztrácet barvu a odlupovat se. 

Nejlepší jsou podle našeho názoru kovové nástěnné věšáky. Tento materiál zajišťuje jejich dlouhou životnost a velkou odolnost. Robustní háčky udrží jakoukoli váhu a pevné ukotvení ve zdi zajistí, že bez ohledu na množství oblečení zůstane konstrukce bezpečně na svém místě. Kovové nástěnné věšáky v rámci konkrétních designů jsou k dispozici v několika barevných variantách. Nejoblíbenější volbou je měděná, stříbrná nebo zlatá patina, kterou lze velmi snadno začlenit do jakéhokoli stylu interiéru. Stejně oblíbená je i černá polomatná povrchová úprava - ideální pro minimalistické a moderní interiéry. Ve skandinávském, glamour nebo eklektickém stylu bude skvěle vypadat věšák na zeď v bílé barvě.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky