Doporučené produkty:

Věšáky stojící

Věšák na šaty je v mnoha předsíních velmi oblíbený. Ve které místnosti je nejlépe umístěn? Jaký design byste měli zvolit? Pomůžeme vám vybrat věšák na šaty, který nejen plní svou funkci, ale také dobře vypadá!

Seřadit:

Zobrazit:

156A


Prezentovaný produkt potěší mnoho zákazníků...

Stojanový věšák na oblečení

2509.00 CZK

156


Versanis je společnost specializující se na kvalitní...

Stojanový věšák na oblečení

2454.00 CZK


Mnoho lidí si odpustí instalaci velké šatní skříně v předsíni a zvolí elegantní věšák. Moderní, propracované stojací věšáky jsou schopny pojmout opravdu velké množství bund a kabátů a zároveň jejich efektní vzory poskytují předsíni výrazný dekorativní akcent. Čím byste se tedy měli řídit při výběru a jak si pořídit ten nejlepší stojanový věšák?

Jak vybrat ten správný věšák?

Při výběru věšáku stojí za to zvážit, kolik oblečení na něj budete skutečně ukládat a jak často budete doma přijímat hosty, kteří na něj budou věšet své bundy a kabáty. Pokud neočekáváte mnoho návštěv, můžete se rozhodnout pro jemný věšák, jako je například model "Dimos". Jeho skromná, ale stabilní konstrukce je kombinací bukového dřeva a kovu. Náročnější zákazníci dají přednost prodlouženému věšáku, na který se vejde větší množství kabátů a který lze využít například i k uložení deštníků nebo kabelek. Dalším velmi důležitým hlediskem je konstrukční stabilita věšáku a zejména pevnost jeho základny. Věšák by měl zůstat ve vzpřímené poloze, i když je oblečení zavěšeno pouze na jedné jeho straně. Pozornost je třeba věnovat také úhlu, pod kterým jsou háčky namontovány - neměl by být příliš ostrý, protože oblečení bude viset na sobě; neměl by být ani příliš plochý, aby těžký kabát nebo bunda z věšáku nesklouzly.

Dekorativní a funkční věšák na oblečení

Stojanové věšáky na oblečení by měly být především funkční, ale v předsíni by měly hrát i dekorativní roli. Jaké jsou vlastnosti praktického věšáku na oblečení? V první řadě má mnoho kolíčků. Užitečné jsou jak ty menší, určené pro oblečení se stuhami na zavěšení, tak ty silnější, zakončené koulí, na které se hází bundy a kabáty. Doby, kdy se věšáky na oblečení vyráběly jen v několika málo provedeních, jsou dávno pryč! Moderní vzory jsou propracované, promyšlené, ale také nesmírně dekorativní. Kombinací materiálů, jako je dřevo, kov a kámen, vznikají velmi zajímavě vypadající věšáky na šaty, které lze snadno přizpůsobit nejrůznějším dekorativním stylům. Každý kus vyrobený z těchto přírodních materiálů je navíc odolný vůči intenzivnímu používání a plynutí času.

Stojanový věšák na šaty a design interiéru

Minimalistický design zapadne do modernistického nebo retro stylu - splní svůj účel, aniž by přehlušil okolí. I přes své malé rozměry jsou tato ramínka stabilní a pevná - dokážou udržet i těžké zimní oblečení. Jemné háčky nedeformují látku a ostrý úhel směrem nahoru zajišťuje, že oblečení nemá šanci sklouznout. Dekorace bohaté na ornamentální prvky a četné doplňky, jako jsou eklektické, boho nebo art déco vzory, nejlépe doplní propracovaný a umělecký věšák, jako je tento vysoký věšák. Takto zkonstruovaný věšák na oblečení rozhodně upoutá pozornost a dodá vašemu interiéru jedinečný charakter. Tento typ designu vypadá skvěle na pozadí stylu glamour, plného lesku, glamour a bohatého zdobení. Na takto propracované věšáky na oblečení můžete úspěšně ukládat nejen svrchní oděvy, ale také klobouky, rukavice, deštníky, kabelky a dokonce i batohy. Čím více užitných prvků, tím více funkcí!

Nyní, když už víte, na co se při výběru správného věšáku zaměřit, zbývá jen zajít do obchodu a nakoupit. Díky mnoha modelům a designům, různým materiálům a stylům je jisté, že si každý bude moci najít dokonalý věšák na oblečení pro svou domácnost!

 

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky