Doporučené produkty:

Nábytek do jídelny

Dnes je těžké jasně vysvětlit, co je jídelna. Každý dům nebo byt má jinou definici. Hodně závisí na velikosti kuchyně a / nebo obývacího pokoje. Ve většině současných domácích návrhů jídelna „odděluje“ kuchyň od obývacího pokoje. Prostory jsou však obvykle otevřené, takže pod jídelnou rozumíme stůl se židlemi. V malých bytech může být jídelní kout kuchyňským ostrůvkem s barovými židlemi. Bez ohledu na velikost nebo typ - jídelna potřebuje kvalitní a krásný nábytek - koneckonců právě zde tráví domácnost spoustu času společně a tyto zvláštní okamžiky vyžadují vhodné prostředí.

Seřadit:

Zobrazit:

411


Tento elegantní a pohodlný puf se vyplatí mít po ruce v...

Velký puf do předsíně. Čalouněný sedák

2875.00 CZK

410


Mimořádně elegantní pufr s látkovým čalouněním je...

Čalouněný puf. Sedadlo do předsíně

2036.00 CZK

424


Pohodlný čalouněný taburet na stylizovaných nohách je...

Kulatá stolička, kovová stolička s čalouněným sedákem

1528.00 CZK

490


Hledáte důmyslné řešení, jak ušetřit místo v...

Puff, stolička s kovovým rámem a čalouněním

1902.00 CZK

511


Kapelańczyk je značka, která se zaměřuje na vytváření produktů...

Kovová barová židle, hák s podnožkou

3242.00 CZK

489


Kovový hoker o výšce 74 cm je elegantní barová...

Hocker. Kovová barová židle

2925.00 CZK

239


Vsadíte-li na značku Kapelańczyk, každý může získat...

Držák na lahve - stojan na 6 lahví

994.00 CZK

244


Zavedený výrobce Kapelańczyk tvoří s vášní a...

Držák na lahve - stojan na 10 lahví

1255.00 CZK


Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Nejlepší setkání se členy domácnosti a hosty však probíhají právě v jídelně (která je často součástí kuchyně). O tento prostor se vyplatí pečovat výběrem funkčního, pohodlného a designového nábytku. VERSANIS přichází na pomoc nabídkou vysoce kvalitních produktů.

Jak zařídit jídelnu?


Toto je velmi obecná otázka, protože každý si zařizuje svůj interiér podle vlastních potřeb a vkusu. Stojí však za to si pamatovat několik důležitých věcí. V první řadě je třeba jídelnu přizpůsobit členům domácnosti, respektive jejich počtu. Proč přeplňovat prostor velkým stolem, když v domě žijí tři lidé? Nebo možná existuje potřeba místa pro časté návštěvníky? Poté bude skládací stůl nejlepší volba.

Jídelna je místo pro práci


V dobách práce na dálku, která v mnoha společnostech pravděpodobně zůstane, se z jídelních stolů často začal stávat pracovní prostor. Uvažujte ve fázi návrhu interiéru, zda budete jídelnu někdy využívat pro práci, nebo například pro výtvarnou práci se svým dítětem. Pak stojí za to přemýšlet o větším (nebo skládacím) stole a velmi pohodlných židlích. Každopádně to druhé by mělo být vždy pohodlné. V nabídce VERSANIS najdete jen takové - spojují skvělý komfort a prvotřídní design.

Kulatý nebo obdélníkový stůl?


Kulatý, obdélníkový nebo čtvercový jídelní stůl? To je dilema v mnoha domácnostech. Specialisté na interiérový design malých bytů doporučují především kulaté stoly, které prostor opticky zvětší a dodají dojem blízkosti hostů. Kulatý stůl pojme více lidí, ale musíte mít na paměti, že jej nelze přitlačit ke zdi. Obdélníková deska stolu bude fungovat téměř v každém prostoru - je nastavitelnější a posezení vedle ní je pohodlnější.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky