Stojan na květiny 1

č. Kat. 247

935.00 CZK

s DPH

  Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin
a zásilku zašleme do 06.03.2020
info

Objednávková linka

info
Vybrat  Barva:
Zlatá PatinaBarva Zlatá PatinaZlatá Patina Zlatá Patina
Stříbrná patinaBarva Stříbrná patinaStříbrná patina Stříbrná patina
Měděná patinaBarva Měděná patinaMěděná patina Měděná patina
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Výška:
86,0 cm

Šířka: 32,0 cm

Hloubka: 32,0 cm

Celková hmotnost: 1,6 kg

Výrobní materiál: kov


výrobce: Kapelanczyk
Představený produkt je jemnou nabídkou výjimečného stojanu na květiny. Poskytuje místo pro květináč, odhaluje krásu květin a potěší krásnými estetickými hodnotami. Stojan na květiny je velmi moderní a originální. Vyniká svým jedinečným a efektivním tvarem a jedinečnou a delikátní formou. Obdiv vzbuzuje výjimečná výzdoba stojanu na květiny od společnosti Versanis, která dodává kouzlo a šarm. Tento model se krásně prezentuje spolu s velkým závěsným květem. Model je vyrobený z kovu, proto je velmi stabilní. Základem celku je kruh se třemi větvemi podporující květináč. Zaručuje pevnost zpracování a mimořádnou životnost. Po celá léta poslouží jako unikátní dekorativní prvek v každém interiéru. Jeho elegance a estetika navíc zvýrazní kouzlo a krásu květin. Rostlina v květináči spolu se stojanem na květiny vytvoří dokonalý celek, který přinese útulnou atmosféru do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více