Stojan na květiny čtverec 3

č. Kat. 312

1084.00 CZK

s DPH

výrobce: Kapelańczyk
  Zboží je dostupné
Objednejte dnes,
a zásilku zašleme do pondělí (30.09.2019)
info
Vybrat  Barva:
Zlatá PatinaBarva Zlatá PatinaZlatá Patina Zlatá Patina
Stříbrná patinaBarva Stříbrná patinaStříbrná patina Stříbrná patina
Měděná patinaBarva Měděná patinaMěděná patina Měděná patina
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Výška:
83,0 cm

Šířka: 70,0 cm

Hloubka: 24,0 cm

Celková hmotnost: 3,4 kg

Výrobní materiál: kov

Modernost a styl - to jsou dvě vlastnosti, které dokonale odrážejí povahu prezentovaného produktu. Stojící květináč už není jen prostředkem pro zviditelnění krásných rostlin, ale také elegantní výzdobou jakéhokoliv interiéru. Vyznačuje se přesným povrchem a okouzlujícímí dekoracemi, proto je i sám bez květin krásnou ozdobu interiéru a exteriéru. Má moderní design a přitahuje pozornost svým bohatým vzhledem. Stojan na květiny byl dodatečně obohacen o stylové vzory, které zdobí strany výrobku. Celek vypadá mimořádně exkluzivně. Design poskytuje zajímavé uspořádání rostlin, díky tomu produkt získává ještě více estetických hodnot. Byl vyroben z nejkvalitnějšího kovu, díky tomu zaručuje stabilitu a odolnost. V kombinaci s květinami vytvoří krásnou kompozici po mnoho let. Perfektní jako domácí dekorace, také Vám umožní nastolení bezstarostné atmosféry v každé zahradě.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více