Doporučené produkty:

5165.00

4649.00 CZK

Stojan s deskou - malý, 84 cm

Katalogové číslo: 518

1926.00 Kč s DPH
Doprava zdarma 
    Zboží je dostupné
Objednejte dnes, do 14:00 hodin –a zásilku odešleme do čtvrtka (30.06.2022)

Výběr parametrů


Barva:

Černá Barva Černá Černá Černá
Bílá Barva Bílá Bílá Bílá

Deska:

Přírodní dub Deska Přírodní dub Přírodní dub Přírodní dub
Burgundský dub Deska Burgundský dub Burgundský dub Burgundský dub

Interiérové dekorace / Stojany - Stojan

Při výběru značky Kapelańczyk si můžete být jisti výběrem nejkvalitnějšího nábytku a doplňků. To, co tyto výrobky odlišuje je především vynikající kvalita materiálu, pevná povrchová úprava, péče i o ty nejmenší detaily a to vše tak, aby výrobky zakoupené zákazníky dokázaly splnit jejich potřeby a očekávání.

Stojan s deskou - vynikající zpracování

Výběrem tohoto konkrétního stojanu získáte kovovou konstukci v černé barvě, která má nahoře dřevěnou desku ve vámi zvolené barvě. Vyznačuje se jednoduchým designem a zároveň vynikající estetikou, proto je velmi populární, zejména v kombinaci s jiným nábytkem této značky.

Stojan - kde se dá použít?

Tento stojan můžete opravdu umístit do jakéhokoli prostoru a to vše díky jeho univerzálnímu použití. Hodí se jako květinový stojan v obývacím pokoji, police na lampu v ložnici, zajímavý dekorativní prvek v kanceláři. Díky svému minimalismu dokonale zapadá do moderních místností zdobených v módním stylu, kde vládne především originální  design. Jsme přesvědčeni, že takový stojan je nejlepším doplňkem moderně zařízených míst mající atmosféru, kde záleží na nejmenších maličkostech.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


513


 

516


 

497


 

486


 

519


 

457


 

484


 

Newsletter