Doporučené produkty:

Balkonové truhlíky na květiny

Koše na květinové boxy jsou kategorie produktů určených k použití na balkonech nebo terasách, kde je potřeba skladovat a prezentovat rostliny v nádobách. Tyto koše jsou obvykle vyrobeny z umělých hmot nebo kovů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

V kategorii košů na květinové boxy lze najít různé velikosti a modely, které jsou přizpůsobeny různým typům balkonových boxů. Nabízejí se koše s různou kapacitou a tvarem, jako jsou obdélníkové, čtvercové, kruhové a oválné. Některé koše mají další funkce, jako jsou speciální držáky k upevnění na zábradlí nebo nastavitelné základny, které umožňují přizpůsobení různým rozměrům balkonových boxů.

V této kategorii lze také najít koše na květinové boxy různých stylů a barev, které umožňují snadné přizpůsobení balkonové nebo terasové úpravě. Některé koše mají dekorativní výřezy nebo ozdobné vzory, které přidávají estetiku a eleganci.

Koše na květinové boxy jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí vytvořit krásnou zahradu na balkoně nebo terase, aniž by museli zakládat tradiční zahrady. Díky nim lze snadno skladovat a prezentovat rostliny v nádobách a zároveň ušetřit místo a čas potřebný k údržbě velkých zahrad.

Seřadit:

Zobrazit:

75


Prezentovaný koš je určen pro velké květináče s...

Koš, držák na balkonový box - 60 cm.

417.00 CZK

74


Nabízený výrobek najde uplatnění především...

Držák, koš na balkonový box - 50 cm.

404.00 CZK

73


Versanis je společnost, která nabízí jedinečné doplňky pro...

Balkonový boxový koš - 40 cm.

396.00 CZK

zlevněno

267


V obchodě Versanis naleznete potřebné předměty pro krásné...

Balkonový držák na květiny - Ø 20 cm

333.00

233.00 CZK

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky