Doporučené produkty:

Grily trojnožky

Myslivecký gril je skvělé řešení pro všechny, kteří rádi tráví čas s rodinou a přáteli venku. Je to ideální volba, zejména v letní sezóně. V naší nabídce máme grily trojnožky, které jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, proto Vám poslouží po mnoho let a umožní přípravu lahodných pokrmů. Důležité je, že jsou k dostání za velmi atraktivní ceny.

Seřadit:

Zobrazit:

443


Modernost a inovativní design v kombinaci s klasikou a...

Zahradní gril na trojnožce s navijákem a roštem

2981.00 CZK

zlevněno

396


Nabízený product je komplexní sadou, která umožňuje...

Grilovací souprava. Volně stojící zahradní gril

4390.00

3424.00 CZK

zlevněno

395


Představený výrobek je jak funkčním grilem pro...

Volně stojící gril. Lovecký gril

3782.00

3025.00 CZK


Moderní a pevné roštové grily

Myslivecký gril je skvělou alternativou pro lidi, kteří rádi organizují ohniště. Mají stabilní nohy, proto je můžete postavit na balkoně, terase a dokonce i na mírně nerovném terénu. Za všech podmínek zajistí odpovídající stabilitu. Při jejich navrhování byla vzata v úvahu osvědčená konstrukční řešení. Spojující moderní styl, stylový design a klasiku, myslivecký gril je vynikající nejen díky své skvělé funkčností, ale také odolnosti a jedinečnému vzhledu. Některé modely jsou vybaveny navijákem namontovaným na rámu. Slouží k podpoře galvanicky chromovaného roštu. Grilovací trojnožky které nabízíme, jsou nadčasovým řešením, které je užitečné pro každého, kdo miluje trávit čas venku, a zároveň konzumuje zajímavě připravené pokrmy.

Co odlišuje myslivecké grily dostupné v naší nabídce, je to, že se velmi snadno čistí. Díky svému nekomplikovanému tvaru zaručují jednoduché čištění. Také jejich skladování mimo sezónu by nemělo způsobovat velké potíže. Všechny grilovací trojnožky, které lze zakoupit v našem internetovém obchodě za výhodnou cenu, jsou vyrobeny v Polsku. Pokud se rozhodnete je koupit, máte zaručenou dlouhou životnost a funkčnost. Je to produkt, který osloví i ty nejnáročnější uživatele. Jednorázový nákup Vám umožní mít radost dlouhou dobu ze skvělého produktu, který zároveň bude dekorací zahrady nebo terasy.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky