Doporučené produkty:

Věšáky na květiny

V našem internetovém obchodě Versanis najdete široký výběr základního nábytku pro váš dům a byt, jako jsou stoly, pohovky, postele nebo komody. Uvědomujeme si však, že zatímco základní vybavení dodává místnosti styl, jsou to různé doplňky a doplňky, které jí dodávají život a charakter. Proto v obchodě Versanis najdete také dekorativní předměty, jako jsou závěsné držáky na květiny.

Seřadit:

Zobrazit:

438


Představený produkt je velmi stylovým a elegantním způsobem, jak...

Univerzální věšák pro zavěšení. Držitel rostliny. Kovový držák na rostliny

345.00 CZK

197


Versanis - zde najdete ty nejkrásnější funkční...

Nástěnný držák na květináče. Věšák na květiny

482.00 CZK

35


V obchodě Versanis najdete vše, co byste mohli potřebovat pro svůj dům nebo...

Závěsný držák na květináč

415.00 CZK


Závěs na květiny - kde bude fungovat?

Navzdory tomu, co si možná myslíte, nástěnné věšáky na květiny se dobře uplatní v různých prostorech. Určitě nejlepším řešením je jejich montáž na zeď na malém balkoně, kde není místo pro umístění velkých květináčů na květiny a rostliny. Pokud žijeme v centru velkoměsta, je balkon často jediným místem, kde máme kontakt s přírodou. Instalací nástěnného věšáku na květiny máme možnost těšit se z krásných rostlin v květináčích a zároveň ušetřit místo na podlaze. Navíc lze takové závěsy na květiny použít také jako háčky pro balkonové osvětlení - solární lucerny nebo nápadné girlandy.

Závěsy zdobené jemnou povrchovou úpravou budou vypadat krásně i jako dekorace na terasu nebo zahradu. Lze je instalovat například u vstupních dveří nebo kolem vyhrazeného místa k posezení na zahradě.

Nástěnný držák na květiny v domácnosti - dobrý nápad?

Použití nástěnného věšáku na květiny se neomezuje pouze na balkon, terasu nebo zahradu. Tento typ nástěnného držáku na květiny se bude skvěle vyjímat v obývacích pokojích, jídelnách, kuchyních nebo chodbách - zejména těch, které jsou zařízeny v rustikálním, provensálském nebo anglickém stylu. Tento typ doplňku je ideální, pokud chcete vytvořit interiér domu nebo bytu, který je plný přírodních akcentů.

Vyberte si dokonalý nástěnný věšák na květiny pro svůj domov

Pokud hledáte bytové a zahradní doplňky, které zkrášlí váš byt, balkon nebo terasu, jste na správném místě. V našem internetovém obchodě najdete široký výběr nástěnných věšáků na květiny v různých stylech a barvách. Zaručujeme, že námi nabízené výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Můžete se také spolehnout na velmi atraktivní ceny.

Pokud si nejste jisti, které výrobky budou vhodné pro váš obývací pokoj, předsíň nebo balkon, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Naši pracovníci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a rozptýlí případné pochybnosti, abyste byli s nákupem stoprocentně spokojeni. Zveme vás k bližšímu seznámení s nabídkou internetového obchodu Versanis!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky