Doporučené produkty:

Grily

Moderní grily nejen splňují řadu praktických funkcí, ale také potěší uživatele svým stylovým a originálním vzhledem. Naše nabídka zahrnuje různé kovové grily, které se skládají z několika částí. Díky nim si připravíte lahodné pokrmy pro sebe a své hosty ve velmi krátké době! Vyznačují se nadprůměrnou odolností, proto Vám poslouží po dlouhou dobu.

Seřadit:

Zobrazit:

444


Když se blíží grilovací sezóna, je dobré se...

Ohniště pro grilování

2618.00 CZK

443


Modernost a inovativní design v kombinaci s klasikou a...

Zahradní gril na trojnožce s navijákem a roštem

2981.00 CZK

zlevněno

396


Nabízený product je komplexní sadou, která umožňuje...

Grilovací souprava. Volně stojící zahradní gril

4390.00

3424.00 CZK

zlevněno

395


Představený výrobek je jak funkčním grilem pro...

Volně stojící gril. Lovecký gril

3782.00

3025.00 CZK


Jedinečné grilování pro každý rozpočet

V naší nabídce naleznete moderní lovecké grily různých průměrů. Důležité je, že všechny modely byly pokryty speciální barvou, která je odolná vůči vysokým teplotám. Můžete si vychutnat lahodně připravené pokrmy, bez obav o emise škodlivých látek. Kovové grily, které nabízíme, spojují inovaci a originální design. Čerpajíc to nejlepší z klasiky a spojujíc s osvědčeným, nadčasovým konstrukčním řešením, jsme vytvořili unikátní zahradní grily, které lze zakoupit za rozumnou cenu v našem internetovém obchodě Versanis. Většina modelů má tři nohy, což značívýjimečnou stabilitu.

Kovové grily lze postavit na terase, balkoně nebo na nerovném povrchu pozemku. Tato moderní zařízení jsou nejen praktická, ale také elegantní a okouzlující. Je to skvělé řešení pro každého, kdo oceňuje čas strávený s rodinou nebo přáteli venku. Jedinečné grily jistě jsou nenahraditelné během zážitků na zahradě nebo chatě. Důležité je, že jejich čištění je nekomplikované a trvá pár okamžiků. Skladování mimo sezónu je také snadné. Při jejich výrobě nepoužíváme práškovou barvu, která hoří a vydává škodlivé látky a tím uvolňuje nepříjemné pachy. Některé modely, které nabízíme, mají nastavitelný rošt. Co je důležité, pec nemá žádný kontakt se zemí. Kovové grily jsou praktické a estetické výrobky, které lze použít v domácích zahradách nebo rekreačních střediscích. Doporučujeme Vám se seznámit s celou řadou rozmanitých, praktických a trvanlivých griluů pro každý rozpočet!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky