Stojany na vánoční stromky

Stojany na vánoční stromky jsou skvělým způsobem, aby vánoční strom vypadal opravdu fenomenálně během vánočního období. Barevné ozdoby, lesklé koule, řetězy nebo svíčky na stromeček, to není bohužel všechno. Je nezbytné mít vhodný stojan na vánoční stromek, který nejen zdůrazní přirozenou krásu stromu, ale také díky němu dlouho zachovává čerstvost. Naše nabídka zahrnuje stylové stojánky na vánoční stromečky, které zaručují stabilitu a bezpečnost.

420


Stojan pod vánoční stromeček

736.00 CZK

72


Stojan na vánoční stromek

793.00 CZK

72B


Stojan na vánoční stromek

913.00 CZK

72D


Velký stojan na vánoční stromek

942.00 CZK

72C


Malý stojan na vánoční stromek

816.00 CZK

448


Stojan na vánoční stromek Bogus

1019.00 CZK

449


Stojan na vánoční stromek XXL

1189.00 CZK


Stojany na vánoční stromky za atraktivní ceny

V nabídce internetového obchodu Versanis máme impozantní, kovové stojany na vánoční stromek. Perfektně stabilizují vánoční stromky. Zaručují nejen bezpečnost členů domácnosti, udržují jehličnan ve správné poloze, ale také vypadají velmi působivě. Váš vánoční stromek bude krásnou, slavnostní výzdobou interiéru. Velkou výhodou stojanů v naší nabídce je snadná a rychlá montáž. Navíc byly k výrobě nabízených modelů použity materiály nejvyšší kvality, což jistě zaručuje bezproblémové používání po dlouhou dobu. Stojí za to se postarat o bezpečnost Vašich příbuzných a návštěvníků a rozhodnout o výběru bezpečných, stabilních a současně ozdobných stojanů na vánoční stromky. Vezměte prosím na vědomí, že vánoční stromek je silně zatížen lampami, koulemi a dalšími vánočními ozdobami. Může snadno ztratit stabilitu a překotit se. Správně zvolený stojan správně udržuje strom.

Pokud se rozhodnete koupit živý strom, musíte se naprosto postarat o jeho základ. Proto jsme vytvořili různé stojany na vánoční stromky, s nádobami na vodu, které prodlouží život stromu, aby nadále potěšíl svým vzhledem. Díky solidní konstrukci je strom pevně zasazen. V nabídce internetového obchodu Versanis máme také velké stojany, praktické a stabilní. Budou perfektní i v případě velkorozměrových vánočních stromků. Důležité je take věnovat pozornost estetickým hodnotám. Máme široký sortiment stojanů na vánoční stromeček, proto můžete snadno vybrat ten správný pro Vaši místnost, ve které je strom umístěn. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více