Doporučené produkty:

Sáňky

Sáňky jsou zřejmě nepostradatelnou vychytávkou v zimní sezóně. Každý z nás si jistě pamatuje dětství, když jsme sáňkováli. V naší nabídce naleznete kovovo-dřevěné sáňky, které byly vytvořeny, aby dělaly radost dětem. Zároveň se staráme o bezpečnost dětí a nabízíme produkty bez ostrých okrajů, hran nebo prvků, které by mohly způsobit nebezpečí.

Seřadit:

Zobrazit:

259A


Dětské sáňky jsou ideálním řešením pro...

Kovové sáňky pro děti

1274.00 CZK

259


Milujete společně strávený čas se svým malým...

Kovové sáňky s opěradlem

1393.00 CZK

259B


Hledáte sáňky, které vám připomenou radostné a...

Kovové sáňky s opěradlem a rukojetí.

1793.00 CZK

465


Jízda na saních je nejen skvělým nápadem, jak zorganizovat...

Sáně XXL

4048.00 CZK


Pevné a bezpečné kovové sáňky

Vzhledem k tomu, že pro rodiče je nejdůležitější bezpečnost dětí, nabízíme pouze sáňky s osvědčenou konstrukcí, díky nimž dítě není v nebezpečí. Stojí za zmínku, že v zimě jsou sáňky skvělou alternativou ke kočárkům. Můžete na ně například položit deku, aby děti mohly pohodlně sedět. Model má optimální velikost, což umožňuje pohodlnější používání. Dřevěné sáňky jsou extrémně pevné. V kombinaci s kovem tvoří stabilní strukturu, která poslouží mnoho let. Udělejte radost dítěti a dejte mu ideální sáňky z naší nabídky.

Sedadla našich sáněk byla vyrobena z velmi masivního dřeva. Skluznice byly vyrobeny z kovových trubek. To má vliv na obrovské pohodlí a bezpečnost jízdy. I přes použití odolných a pevných materiálů jsou sáňky velmi lehké. Proto je snadné je přesunout z jednoho místa na druhé a pohodlně je táhnout. Dokonce i Vaše dítě to zvládne. Sáňky dostupné v našem sortimentu byly navrženy tímto způsobem, aby sloužily několik sezón. Jsou k dispozici za velmi příznivé ceny, proto se hodí pro každý rozpočet. Za zmínku stojí výběr modelů s opěradlem - zejména pro malé děti. Zaručují obrovský komfort. V případě potřeby můžete položit polštář na opěradlo a poskytnout tak ještě větší pohodlí při jízdě a zábavě. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší plnou nabídkou sáněk a na nákupy!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky