Doporučené produkty:

Židle a sedačky

Základním prvkem vybavení domu nebo bytu jsou židle. Tento kus nábytku je použitelný v každém interiéru – u stolu v jídelně, u psacího stolu nebo i v šatně. Na trhu existují různé modely židlí – více či méně dekorativní, které díky designu a materiálům použitým ve výrobním procesu vypadají nádherně.

Seřadit:

Zobrazit:

411


Tento elegantní a pohodlný puf se vyplatí mít po ruce v...

Velký puf do předsíně. Čalouněný sedák

2780.00 CZK

410


Mimořádně elegantní pufr s látkovým čalouněním je...

Čalouněný puf. Sedadlo do předsíně

1780.00 CZK

424


Pohodlný čalouněný taburet na stylizovaných nohách je...

Kulatá stolička, kovová stolička s čalouněným sedákem

1329.00 CZK

490


Hledáte důmyslné řešení, jak ušetřit místo v...

Puff, stolička s kovovým rámem a čalouněním

1640.00 CZK

511


Kapelańczyk je značka, která se zaměřuje na vytváření produktů...

Kovová barová židle, hák s podnožkou

3090.00 CZK

489


Kovový hoker o výšce 74 cm je elegantní barová...

Hocker. Kovová barová židle

2829.00 CZK


Židle pro jakýkoli interiér

V naší nabídce máme elegantní židle s kovanou konstrukcí a opěradly, které působí velmi moderně a minimalisticky. Jsou lehké, odlišují se zdobením a sedadly. Takové kovové konstrukce jsou skvělé pro klasické interiéry – jídelny, obývací pokoje, kanceláře nebo terasy.

Moderní kované židle s neobvyklým tvarem se mohou stát také působivým dekorativním prvkem. Jen se musíte rozhodnout pro model s lehkými nohami a jemně zdobeným opěradlem, který oživí prostor a umocní jeho útulnost. Tento kus vybavení vypadá skvěle jako samostatný nábytek – židli můžete umístit i vedle stěny nebo v určité vzdálenosti od stolu, aby se zdůraznily její dekorativní vlastnosti. Tato řada kovových konstrukcí je ideální také pro venkovní použití.

Krásné a jedinečné kovové židle jsou takřka „povinným“ prvkem v domě či bytě. Skvěle se hodí do moderně i klasicky zařízených interiérů a také exteriérů. Jsou ideální nejen pro jídelnu, ale rovněž do květinové zahrady nebo krásného romantického altánku. Kované židle jsou nejen okouzlující, ale především velmi stabilní a pohodlné. Zveme Vás na nákupy!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky