Doporučené produkty:

Stojany na lahve

Ve stylově zařízeném bytě je víno a další nápoje ozdobou a zaslouží si to správné místo. Dekorativní stojan na lahve zvýrazní to nejlepší z nich a interiér získá vkusný doplněk, které celé aranžmá zatraktivní. Kovové stojany na víno s uměleckými a propracovanými tvary jsou praktickou a estetickou dekorací, která nemůže chybět v domácnosti znalce nápojů nebo příznivce avantgardního interiérového designu.

Seřadit:

Zobrazit:

239


Vsadíte-li na značku Kapelańczyk, každý může získat...

Držák na lahve - stojan na 6 lahví

894.00 CZK

244


Zavedený výrobce Kapelańczyk tvoří s vášní a...

Držák na lahve - stojan na 10 lahví

1155.00 CZK


Dekorativní stojany na láhve.
Luxusní stojany na alkohol v nabídce Versanis jsou efektní a funkční dekorace, která bude sloužit roky. Vyznačují se originálními formami, vysokou kvalitou zpracování a praktičností použití. Jejich stabilní a promyšlená struktura je zárukou vysoké kvality našich produktů. Mezi širokou nabídkou jsou jak stojany jednoduchého tvaru, tak ozdobné, umělecké držáky lahví, jako jsou housle, vůz nebo plachta. Každý z nich byl vyroben s důrazem na detail a drobné dekorace. Proto nejen krásně vypadají, ale také představují mimořádně užitečný prvek interiéru. Většina z nich pojme více lahví současně. Existují i ty, které jsou určeny pro jednotlivé, zcela jedinečné položky vína, nebo jiné alkoholické nápoje nebo nápoje, které bychom chtěli vystavit v prostoru daného interiéru.

Jelikož klasika je vždy v módě, dekorativní stojany na láhve jsou ozdobou na celá léta, která se bude hodit do moderního i tradičního interiéru. Takový prvek dekoru se hodí především do kuchyně a jídelny, ale může být také použit v obývacím pokoji, chodbě nebo ložnici. Skvěle bude také vypadat v elegantní pracovně nebo restauraci. Protože vysoce kvalitní vína jsou více než jen likéry, zaslouží si zvláštní místo pro jejich skladování.

Stojany na láhve Versanis jsou proto skvělým výrobkem pro lidi, kteří si cení estetiky i v kulinářských záležitostech. Vysoce kvalitní dekorativní kovové stojany jsou také skvělým nápadem na dárek pro nový domov nebo byt, perfektní dárek k narozeninám nebo svatbě. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky