Doporučené produkty:

Stoličky a taburety

Pokud již máte veškerý sedací nábytek, ale potřebujete něco malého, menšího než židle, ale stabilnějšího než puf, bude pro vás taburet dokonalým řešením.
Tento šikovný kus nábytku s pohodlným sedadlem, zabírající málo místa, ale zároveň velmi užitečný, je nepostradatelným doplňkem každé domácnosti. Může být použit jako podnožka u pohovky, doplněk postele v ložnici, místo pro krátký odpočinek na balkoně nebo alternativa židle v kuchyni. Může také nahradit lavici na obouvání- má tolik využití, že jediným limitem je vaše představivost. Jako kompaktní kus nábytku o malé velikosti, se vejde pod stůl, židli a dokonce i do skříně, pokud potřebujete více volného místa.

Seřadit:

Zobrazit:

411


Tento elegantní a pohodlný puf se vyplatí mít po ruce v...

Velký puf do předsíně. Čalouněný sedák

2815.00 CZK

410


Mimořádně elegantní pufr s látkovým čalouněním je...

Čalouněný puf. Sedadlo do předsíně

1883.00 CZK

424


Pohodlný čalouněný taburet na stylizovaných nohách je...

Kulatá stolička, kovová stolička s čalouněným sedákem

1425.00 CZK

490


Hledáte důmyslné řešení, jak ušetřit místo v...

Puff, stolička s kovovým rámem a čalouněním

1752.00 CZK


Nabízíme taburety v mnoha stylech, po vzoru sedadel z předchozí éry, i ty s klasickým vzhledem. Zajímavou estetiku najdete jak v sedacích částech, tak v nohách, které mají různé tvary, barvy a dekorace. Podpěry našich stoliček jsou vyrobeny z masivního dřeva nebo kovu, takže si můžete být jisti jejich pevností a stabilitou v každé situaci. Potahové materiály jsou pevné, silné látky přizpůsobené častému používání, nebojí se tření, tlaku ani poškrábání. Většina našich stoliček má tucet nebo dokonce několik desítek barevných variant čalounění, takže je snadné je sladit s jakoukoli místností v jakémkoli stylu.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky