Svícen Figures

č. Kat. 264

výrobce: Kapelańczyk

Aktuální dodací lhůta: 10 dní

1096.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
Zlatá PatinaBarva Zlatá PatinaZlatá Patina Zlatá Patina
Stříbrná patinaBarva Stříbrná patinaStříbrná patina Stříbrná patina
Měděná patinaBarva Měděná patinaMěděná patina Měděná patina
ČernáBarva ČernáČerná Černá
Výška:
27,0 cm

Šířka: 29,0 cm

Hloubka: 14,0 cm

Celková hmotnost: 2,8 kg

Výrobní materiál: kov, sklo

Každý interiér by měl být uspořádán způsobem, který neodráží pouze charakter domácnosti, ale také ovlivňuje pohodlí pobývání a celkovou atmosféru. Versanis nabízí svým zákazníkům originální dekorace a jednou z nich, která stojí za povšimnutí, je tento svícen. Je to dekorativní prvek, který zaujme svou jedinečnou formou a výjimečnými barvami.


Prezentovaný svícen se vyznačuje extravagantním vzhledem, který dokonale zvýrazní povahu inovativních a stylových prostor. Struktura svícnu se skládá ze tří geometrických figur o různých tvarech a velikostech. Na každé figuře je skleněná svítilna určená pro svíčku typu tealight. Svícen se perfektně hodí jako dekorace uvnitř i venku. Přidá kouzlo každému interiéru, a když svíčky svítí, navodí útulnou a bezstarostnou atmosféru. Bude také mimořádnou ozdobou každé zahrady nebo dvorku, spojenou se stylem a elegancí. Model se prodává se třemi skleněnými svítilnami a třemi odpovídajícími svíčkami tealight. Baleno v elegantní lakované krabičce.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Do zahrady

 Podívejte se na kompletní sortiment zahradních produktů!

 Podpěry na květiny , květináče, pergoly a mnohem víc do zahrady

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více