Doporučené produkty:

Konferenční stolky

V kategorii "Stoly a lavice" najdete široký výběr nábytku určeného k uspořádání prostoru v obývacím pokoji, obývacím pokoji nebo na zahradě. Nabízíme různé modely, které vyhovují různým vkusům, stylům a funkčním potřebám. Stoly a lavice jsou nejen praktickými kusy nábytku, ale také důležitými akcenty v designu interiéru. Naše nabídka sahá od moderních, minimalistických designů až po klasické, elegantní modely, které splní očekávání zákazníků s různými preferencemi.

Seřadit:

Zobrazit:

77


Tento stolek je naším skutečným hitem. Krásný a...

Konferenční stolek se skleněnou deskou

1945.00 CZK

144


Toto výjimečný konferenční stolek bude vhodný všude...

Kovový konferenční stolek se skleněnou deskou

1309.00 CZK

492


Jste příznivci skandinávské jednoduchosti nebo prostě jen...

Konferenční stolek do obývacího pokoje. Příslušenství

1167.00 CZK

491


Malý funkční stolek je dokonalým doplňkem nábytku v...

Konferenční stolek mini

1293.00 CZK

488


Nespornou hodnotou vynikajícího designu je jeho všestrannost a...

Konferenční stolek Loft s kovovou podnoží

3638.00 CZK

481


Při plánování vybavení obývacího pokoje je...

Dubový konferenční stolek. Podkrovní stolek s policí

5962.00 CZK

482


Čím se stůl navržený s ohledem na obývací pokoj nebo...

Konferenční stolek s dřevěnou deskou

4996.00 CZK

483


Myslím, že dost žen uzná, že by doma mělo být místo, kde...

Stůl s dřevěnou deskou. Podpěrná police

2598.00 CZK

473


Moderní stůl se silnou dřevěnou deskou na pevné kovové konstrukci...

Konferenční stolek - rozšíření

2555.00 CZK

472


Malý stolek s naolejovanou dřevěnou deskou je kus nábytku, který...

Funkční stůl - doplněk nábytku

2293.00 CZK

471


Dodejte svému bytu moderní nádech a proměňte ho v loft...

Dubový konferenční stolek

7851.00 CZK

500


Zařizování obývacího pokoje v mnoha případech...

Konferenční stolek se dvěma policemi

6539.00 CZK

501


Při vybavení obývacího pokoje není jednoduché...

Konferenční stolek. Obdélníková lavice do obývacího pokoje

4200.00 CZK

503


Malý kulatý stolek je řešení, které se...

Stylový konferenční stolek z masivního dřeva

4743.00 CZK

502


Stále častěji jsme ochotni hledat řešení, která se...

Kulatý konferenční stolek z masivního dřeva

5609.00 CZK


Období jara a léta je charakteristické tím, že většinu času trávíme venku. Když vyjdeme na svou domácí zahradu, je důležité, aby nám slunečný den zpříjemňovalo nejen krásné počasí, ale také pohodlný, dobře vybavený zahradní nábytek. Představujeme vám naše stoly a lavičky, které lze úspěšně použít na zahradě. Vytváříme je pouze z nejkvalitnějších materiálů, takže jsme si jisti, že vám budou sloužit mnoho let.

Zahradní stoly a lavičky


Možná je čas rozhodnout se vyměnit starý stůl a zahradní židle? Pokud ano, jste na správném místě. Naše společnost má extrémně široký sortiment stolů a lavic na zahradu. S námi připravíte svoji zahradu na léto, protože máme stoly a lavice upravené i pro ty nejnáročnější zákazníky. Snadno je využijete nejen na zahradě, ale také na balkoně či terase.

Naše stoly a lavice jsou jedinečnou kombinací pohodlí a plné funkčnosti. Speciálně pro vás také zaměstnáváme kvalifikované specialisty na design, díky kterým naše stoly a lavice vypadají opravdu nádherně. Náš obchod nabízí nejen luxusní, ale i levný nábytek. To, co nás odlišuje od konkurence, je plná profesionalita, naslouchání potřebám všech zákazníků a atraktivní ceny.

Stůl na zahradě - proč se ho vyplatí mít?


Zahradní stůl je mimořádně atraktivní zařízení, protože vám umožňuje trávit volný čas venku s rodinnými příslušníky a nejbližšími přáteli. Prezentovaná kategorie produktů obsahuje řadu stolů a zahradních lavic, které se vám určitě budou líbit. Máme široký sortiment produktů v mnoha barvách a tvarech. Každý klient jistě najde stůl, který bude 100% vhodný pro uspořádání jeho zahrady, terasy nebo balkonu.

Investováním do stolu v zahradě nebo na terase získáte jedinečné místo, kam můžete pozvat své hosty - rodinu nebo blízké přátele. Když sedíte u stolu, můžete si povídat o svých plánech na dovolenou, zájmech nebo nápadech na úpravu zahrady. Stůl je také ideálním místem pro společné jídlo v teplém letním odpoledni. U stolu můžete také trávit čas sami čtením knihy nebo jen obdivováním přírody. Stoly a lavice jsou nesmírně užitečným zahradním nábytkem, do kterého se rozhodně vyplatí investovat.

Správné uspořádání prostoru je prioritou!
Při nákupu stolů a lavic na zahradu nebo terasu musíte vždy pamatovat na to, že veškerý dostupný prostor by měl být uspořádán správným způsobem. Při výběru materiálu vždy věnujte pozornost ostatním prvkům prostředí. Stůl nebo lavice by měly dokonale ladit se všemi ostatními kusy nábytku, které se tam dříve objevily. Tvar, materiál a barva stolu by měla ladit se zbytkem prvků vaší zahrady, balkonu nebo terasy.

Jak vybrat nábytek na zahradu? Nejlepší tipy a triky.

Jak dobře vybrat nábytek na zahradu? Tuto otázku si klade každý, kdo si poprvé zařídí místo odpočinku. Kde je nejlepší místo pro zahradní nábytek? Důležité je, zda zakoupený nábytek bude po celou sezónu stát na trávě, kamenných deskách, nebo zda bude pod širým nebem nebo pod střechou. Rovněž stojí za to pečlivě zvážit, jaký prostor chcete, aby zahradní nábytek zabíral. Bylo by velmi nerozumné kupovat velký stůl na malou zahradu, protože pak nebudeme mít místo pro další nábytek. Při nákupu stolů, lavic a jakéhokoli jiného zahradního nábytku také stojí za zvážení, k čemu je v budoucnu hlavně využijeme. V situaci, kdy plánujeme velmi často zvát přátele k nám, by měl být kupovaný stůl rozhodně dost velký. Na druhou stranu, pokud chceme být na zahradě jen „sami“, velký stůl nebude potřeba.

Dalším problémem je tvar a barva. Toto kritérium je nesmírně důležité při výběru zahradního nábytku. Pokud je naše zahrada, terasa z oblouků a malých ohybů, pak je nejlepší zvolit kulatý, jemný nábytek s velmi tlumenými barvami. Na druhé straně, pokud je charakteristickým rysem naší terasy nebo zahrady hodně dravosti a mnoho ostrých tvarů, pak by měl být zahradní nábytek hranatý a jasný.

Další věc: materiál. V současné době je dřevo zdaleka nejuniverzálnějším materiálem. Stojí za to vědět, že dřevěný nábytek, pokud je řádně udržován, nám může úspěšně sloužit mnoho let. Stoly a lavice, které nabízíme, jsou vyrobeny z komponentů nejvyšší kvality, a proto jsme schopni vás ujistit, že určitě splní všechny vaše potřeby a očekávání. Pro více informací kontaktujte naši zákaznickou linku.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky