Doporučené produkty:

Zahradní a balkonové vybavení

Balkonové doplňky a nábytek
Lidé žijící v panelácích a bytových domech pro více rodin se často se závistí dívají na majitele rodinných domů, kteří mají zahrady. Je však třeba si uvědomit, že i malý balkon - ačkoli neposkytuje tak velké možnosti prostoru jako zahrada nebo pozemek - se může stát prostorem k odpočinku a relaxaci nebo můžete vytvořit malou zeleninovou zahrádku. K tomu ale potřebujete kvalitní balkonový nábytek a doplňky, které najdete v našem internetovém obchodě Versanis.

Seřadit:

Zobrazit:

532


Velká nastavitelná rukojeť na květinové truhlíky...

Velký balkonový držák - nastavitelný

495.00 CZK

572


Dodává se jako sada Práškově lakovaná...

Podpora pro růže.

1390.00 CZK

576


Rukojeť vyrobená výhradně z kovu Vhodné pro...

Držák zahradní hadice.

874.00 CZK

577


Rukojeť je celá z kovu Přizpůsobitelná zahradním...

Držák zahradní hadice - stojící

1967.00 CZK

162A


Velký, dekorativní zahradní stojan na květiny; Konstrukce je...

Stojan na květiny 1 mísa

2036.00 CZK

445


Ozdobný zahradní stojan;Konstrukce vyrobena z oceli, mísa pak z...

Květinový stojan sloupec vyšší 1 mísa

1858.00 CZK

162


Sloupovitý stojan na květiny se třemi velkými květináči. Produkt...

Stojan na květiny sloup 3 mísy

4315.00 CZK


Doplňky a dekorace na balkon


Pokud chceme na balkoně vytvořit útulnou a atmosférickou odpočinkovou zónu, měli bychom se starat nejen o funkční balkonový nábytek odolný proti povětrnostním vlivům, ale také o speciální doplňky a dekorace, díky nimž malý prostor nabyde života a originálního charakteru.

O co stojí za to se starat v první řadě? Květiny a rostliny v květináčích jsou univerzální ozdobou balkonů, nejen velkých, ale i malých. Zvláště důležité jsou v centrech velkých měst, kde jsou často jedinou šancí na nějaký kontakt s přírodou. Proto stojí za to koupit velké květináče odolné proti dešti, vlhkosti a slunečnímu světlu. Zatímco však na velký balkon můžeme postavit velké květináče na zem, na malé balkony je lepší dát závěsné květináče, čímž ušetříme místo na zemi. V takové situaci budou praktickým řešením květináče zavěšené na speciálních, nastavitelných držácích na balkonovém zábradlí. Užitečné mohou být také nástěnné držáky - jsou perfektní pro zavěšení rostliny se spadlými listy nebo pro solární lucerny poháněné sluneční energií.

V nabídce našeho internetového obchodu Versanis najdete různé druhy balkonových dekorací a balkonového nábytku, které z balkónu ve vašem bytě udělají půvabné místo, kde budete chtít trávit každou volnou chvíli během teplých letních večerů.

Praktické zahradní doplňky v internetovém obchodě Versanis


V našem obchodě s bytovým vybavením máme nejen dekorace na balkon, ale také praktické doplňky na zahradu, které se určitě budou hodit během roční grilovací sezóny. Našim klientům nabízíme mimo jiné stoly a krby, stejně jako stativové grily, které jsou ideální pro setkání a hostiny ve větší skupině.

Širokou nabídku našeho obchodu jsme obohatili o podpěry pro popínavé rostliny, zahradní květináče a květinové stojany. Všechny zahradní doplňky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako jsou nízké a vysoké teploty, vlhkost, déšť nebo sníh. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky