Doporučené produkty:

Stojany na vánoční stromky

Stojany na vánoční stromky jsou skvělým způsobem, aby vánoční strom vypadal opravdu fenomenálně během vánočního období. Barevné ozdoby, lesklé koule, řetězy nebo svíčky na stromeček, to není bohužel všechno. Je nezbytné mít vhodný stojan na vánoční stromek, který nejen zdůrazní přirozenou krásu stromu, ale také díky němu dlouho zachovává čerstvost. Naše nabídka zahrnuje stylové stojánky na vánoční stromečky, které zaručují stabilitu a bezpečnost.

Seřadit:

Zobrazit:

463


Kdo z nás někdy nesnil o skutečném, vysokém...

Stojan na vánoční stromek

931.00 CZK

449


Velký stojan na stromek je vyroben z kovu. Díky silným,...

Stojan na vánoční stromek XXL

1965.00 CZK

448


Velký stojan na stromek je vyroben z kovu. Díky silným,...

Stojan na vánoční stromek Bogus

1680.00 CZK

72D


Velký stojan na vánoční stromek. Díky silným,...

Velký stojan na vánoční stromek

1521.00 CZK

72B


Velký vánoční stromeček stojan; Má zásobník...

Stojan na vánoční stromek

1496.00 CZK

72


Velký stojan na vánoční stromek. Díky silným,...

Stojan na vánoční stromek

1382.00 CZK

420


Velký kovový stojan pod vánoční stromeček. Díky...

Stojan pod vánoční stromeček

1283.00 CZK


Stojany na vánoční stromky za atraktivní ceny

V nabídce internetového obchodu Versanis máme impozantní, kovové stojany na vánoční stromek. Perfektně stabilizují vánoční stromky. Zaručují nejen bezpečnost členů domácnosti, udržují jehličnan ve správné poloze, ale také vypadají velmi působivě. Váš vánoční stromek bude krásnou, slavnostní výzdobou interiéru. Velkou výhodou stojanů v naší nabídce je snadná a rychlá montáž. Navíc byly k výrobě nabízených modelů použity materiály nejvyšší kvality, což jistě zaručuje bezproblémové používání po dlouhou dobu. Stojí za to se postarat o bezpečnost Vašich příbuzných a návštěvníků a rozhodnout o výběru bezpečných, stabilních a současně ozdobných stojanů na vánoční stromky. Vezměte prosím na vědomí, že vánoční stromek je silně zatížen lampami, koulemi a dalšími vánočními ozdobami. Může snadno ztratit stabilitu a překotit se. Správně zvolený stojan správně udržuje strom.

Pokud se rozhodnete koupit živý strom, musíte se naprosto postarat o jeho základ. Proto jsme vytvořili různé stojany na vánoční stromky, s nádobami na vodu, které prodlouží život stromu, aby nadále potěšíl svým vzhledem. Díky solidní konstrukci je strom pevně zasazen. V nabídce internetového obchodu Versanis máme také velké stojany, praktické a stabilní. Budou perfektní i v případě velkorozměrových vánočních stromků. Důležité je take věnovat pozornost estetickým hodnotám. Máme široký sortiment stojanů na vánoční stromeček, proto můžete snadno vybrat ten správný pro Vaši místnost, ve které je strom umístěn. Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky