Doporučené produkty:

Barové židle bez opěradla

V dnešních kuchyních se tradiční stoly stále častěji nahrazují modernějšími řešeními. V posledních letech se staly velmi oblíbenými kuchyňské ostrůvky, které jsou ideální jako další pracovní plocha při přípravě jídla i jako kuchyňský stůl, u kterého si můžete dát kávu nebo posnídat. Ke kuchyňskému ostrůvku jsou však zapotřebí speciální vysoké židle, tzv. stoličky. Zde si můžete vybrat ze dvou modelů - sedáky s opěradlem a bez opěradla. Kdy je vhodná stolička bez opěradla?

Seřadit:

Zobrazit:

511


Kapelańczyk je značka, která se zaměřuje na vytváření produktů...

Kovová barová židle, hák s podnožkou

3170.00 CZK

489


Kovový hoker o výšce 74 cm je elegantní barová...

Hocker. Kovová barová židle

2863.00 CZK


Kdy bude fungovat háček bez zad?

Na první pohled se může zdát, že hokery s opěradlem budou vždy lepší volbou, protože jsou jednoduše pohodlnější. V některých situacích však může být výhodnější pořídit si barové stoličky bez opěradla. Jaké výhody mají takové jednoduché sedačky?
Ve většině případů budou barové židle bez opěradla méně pohodlné než čalouněné sedáky s tvarovaným opěradlem. Pokud má tedy volně stojící ostrůvek nahradit kuchyňský stůl pro více osob, budou lepší volbou sedadla s opěradlem. Na druhou stranu je třeba mít na paměti, že samotné opěradlo u některých modelů omezuje volnost pohybu - z tohoto pohledu se barové židle bez opěradla jeví jako univerzálnější, tím spíše, pokud máte k dispozici také velkou jídelnu nebo obývací pokoj, ve kterém můžete uspořádat rodinnou večeři.
Barové židle bez opěradla mají i další výhody. Především k nim můžete přistupovat z obou stran. Nemusíte je otáčet ani přemisťovat, jako je tomu u židlí s opěradlem. Navíc pokud máte ostrůvek s volným prostorem pod pracovní deskou, je mnohem snazší pod něj zasunout hokery bez opěradla. Jedná se tedy o ideální řešení do malých kuchyní nebo bytů s kuchyňským koutem, kde je každý metr čtvereční důležitý.

Elegantní barové židle bez opěradla v internetovém obchodě Versanis

Barové židle bez opěradla jsou spojovány především s kluby a hospodami. V našem internetovém obchodě Versanis však najdete elegantní barové židle bez opěradla, které se budou krásně vyjímat v moderní stylové kuchyni. Mimo jiné nabízíme tvarované plastové sedáky usazené na dřevěných nohách, které se díky svému přírodnímu, minimalistickému designu skvěle hodí do kuchyní zařízených ve skandinávském stylu. Najdete zde také elegantní minimalistické hokery, které se budou skvěle vyjímat v moderních nebo loftových kuchyních. Dbáme na to, aby všechny naše barové židle splňovaly očekávání našich zákazníků - jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska estetiky.
Hledáte do své kuchyně módní a pohodlné hockery bez opěradla? Pak jste na správném místě! Máte-li jakékoli dotazy k námi nabízeným produktům, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem! Rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy, abyste byli s nákupem stoprocentně spokojeni. Zveme vás k nahlédnutí do nabídky obchodu Versanis.

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Novinky, akce, speciální nabídky