Květináč Allegria Hanging Planter 45 cm

č. Kat. MH400

1641.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

 Barva:
ČernýBarva ČernýČerný Černý
Výška:
48 cm

Šířka: 48 cm

Hloubka: 37 cm

Celková hmotnost: 2,3 kg

Výrobní materiál: guma

Univerzální květináč můžete zavěsit, položit na podlahu nebo na stůl. Obsahuje vypouštěcí otvor se zástrčkou , který chrání před přetečením vody tím, že umožňuje její odtok. Má vnitřní zavlažovací systém, který zajišťuje dostatečnou hydrataci rostlin. Obsahuje zásobník (rezervoár), který zajišťuje adekvátní hydratace rostlin. Odnímatelná gumová zátka umožňuje použití květináče jak venku, tak uvnitř místnosti (chrání před přeplněním). Nezničitelný a trvanlivý bez ohledu na roční období.

Zahrnuje: zásobník, nastavitelný závěsný lano, hák, stojan pro umístění hrnce.

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více