Stylový stolek z masivního dřeva

č. Kat. 503

výrobce: Kapelańczyk

Aktuální dodací lhůta: 10 dní

7685.00 CZK

s DPH

info

Máte 14 dní na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

Vybrat  Barva:
ČernáBarva ČernáČerná Černá
BíláBarva BíláBílá Bílá
Černý matBarva Černý matČerný mat Černý mat
 Deska:
Olejovaný dubDeska Olejovaný dubOlejovaný dub Olejovaný dub
Výška:
44,0 cm

Šířka: 60,0 cm

Hloubka: 60,0 cm

Celková hmotnost: 5,0 kg

Výrobní materiál: kov, dřevo

Malý kulatý stolek je řešení, které se hodí do moderních prostor jako například loft. Nepochybně je to ideální řešení jak do soukromých, tak do komerčních budov. Výrobky Kapelańczyk představují spojení elegance, moderního vzhledu, funkcionality a designu. Stolek skvěle doplní o něco větší stůl z kolekce Loft.
Tento nabízený model z masivního dřeva s menšími rozměry může sloužit jako prostor pro odkládání šáleku nebo oblíbené knihy. Stolní deska byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které ji zaručí odolnost a dlouhověkost. Univerzální barvy a funkční, harmonické tvary ladí s moderními trendy. Minimalistický design loftového stolku odpovídá současným potřebám a propůjčí luxusní vzhled Vašemu interiér.

Tloušťka desky: 4 cm

Prohlédněte si také tuto kategorii:


Podzim

Krbové nářadí

Elegantní a stylová krbová sada, k níž patří kovový obdélníkový koš na dřevo a doplňky:pohrabáč, metlička, kleště a lopatka. Rukojeť na nářadí je připevněn ke košíku. Tato sada bud krásně doplňovat interiér, ve kterém je umístěn krb.

Zobrazit více  

Outlet

Produkty se značně nižší cenou.

Prohlédněte si také produkty se značně nižší cenou. Tyto výrobky jsou nové, ale počet dostupných možností může být menší, než ve standardní nabídce. Omezené množství produktu.

Zobrazit více  

3D vizualizace

Konfigurace vašeho produktu

Prohlédněte si taburety, nábytek, krbové sady a další výrobky z kovu v podobě 3D vizualizací. Díky tomu si můžete prohlédnout, jak výrobek vypadá s vybraným čalouněním a vybranou barvou. Počet těchto produktů neustále přibývá.

Zobrazit více